You are here

dane

Big Data w bankowości - dowiedz się w tym temacie kluczowych informacji

Strumień danych
Author: Marcos Gasparutti
Source: flickr.com
Egzystujemy w czasach, w których nasze dane osobowe są niemal w każdym miejscu. Nie zdajemy sobie sprawy jak multum podmiotów ma całkowite dane na nasz temat. Nie jest to oczywiście dobra informacja, jednakże nie jesteśmy w stanie z tym nic zrobić. Musimy tymczasem dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, tak aby w jakikolwiek sposób umieć chronić swoją prywatność, co dzisiaj jest nadzwyczaj kłopotliwe.

Poszczególne urzędy, firmy oraz sklepy raz na jakiś czas muszą rozliczyć się ze stanu majątkowego. Znacznym ułatwieniem jest w tym wypadku program do inwentaryzacji

wykres
Author: Mace Ojala
Source: http://www.flickr.com
Inwentaryzacja dąży do przedstawienia rzeczywistego stanu majątku danego sklepu lub instytucji. W tym celu liczy się wszelkie dobra materialne i pieniądze, a potem ich stan ilościowy zestawia się z ewidencją księgową.

Kompendium wiedzy dla kandydatów na studia

hasło
Dobór profilu studiów to pierwszy krok w dorosłe życie. Od tejże decyzji zależy w ogromnej mierze nasza przyszłość na gruncie zawodowym. Jakim sposobem podjąć odpowiednią decyzję, jaka zapewni nam równolegle możność rozwijania własnych zainteresowań a także rzeczywistą szansę na znalezienie pracy po zakończeniu studiów?


Kontrakcja na to pytanie nie jest łatwa.

Szkoły policealne wewnątrz Wrocławiu - a więc, gdzie iść się uczyć po zakończeniu liceum, jeżeli nie posiadamy matury, albo nie chcemy iść na studia

szkoły policealne wrocław
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jakie powstały szkoły policealne wewnątrz Wrocławiu? Jakie mają w posiadaniu wewnątrz ofercie kierunki? Jakie to w ogóle są alternatywy szkół policealnych? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz w naszym nowym felietonie!

Dziennikarstwo w naszym kraju jest naprawdę na najlepszym poziomie - mnóstwo osób pragnie relacjonować najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Author: Future PR
Source: Future PR
Dziennikarstwo to trudny zawód - stale należny być przygotowanym oraz rzetelnym. Dlatego najlepsi z najlepszych najczęściej po pewnym czasie dostępują możliwości pracy przykładowo w Sejmie czy Senacie.

Pages

User login