You are here

działalność gospodarcza

Warto zatrudniać pracowników obsługi bhp w zakładzie

bhp
Author: Western Area Power
Source: http://www.flickr.com
Wchodząc na rynek polski z produktem, z różnego rodzaju usługami, potrzebujemy przestrzegać przede wszystkim polskiego prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej i bezpieczeństwa w pracy. Jeśli na jaw wyjdzie, że firma nie przestrzegają praw zawartych w kodeksach, zostaną nałożone kary pieniężne lub nawet pójdziemy do kryminału.

Funkcjonalne oprogramowanie użytkowane w dzisiejszych firmach

Komputery
Author: Toronto Mini Maker Faire
Source: http://www.flickr.com
Chyba większość z nas zgodzi się z tezą, że w dobie naszych czasów zarządzanie firmą jest związane z wykorzystywaniem najnowocześniejszych programów komputerowych. Spora część właścicieli przedsiębiorstw nie potrafi sobie wyobrazić tego zadania bez technologicznego wsparcia. Oczywiście obsługa tego typu programów nie jest prosta i zazwyczaj konieczne jest odbycie stosownego kursu, aby zrozumieć ich działanie.

Niezbędne informacje na temat pracy

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W internecie nierzadko szukamy informacji na aktualne dla nas tematy. Jest to dla większości z nas pierwszy ruch odnośnie zgłębienia danej tematyki oraz dowiedzenia się sporej ilości informacji. Ochoczo czerpiemy z zróżnicowanych filtrów, w co jest wyposażona jest wyszukiwarka google. Bardzo często poruszanymi wątkami są pytania odnośnie zawiłości, jakie nierozerwalnie wiążą się z różną formą zatrudnienia. Zjawiają się kwestie działalności gospodarczej oraz wynagrodzenia chorobowego, co jest niesamowicie istotne dla osób pracujących.

User login