You are here

ekran

Dobre Propozycje nowoczesnych ekranów led

ekran led
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Każdej osobie mocno zależy dziś na dobrej jakości oglądanego na ekranie lub też w telewizji obrazu. Niestety, podejmowanie ogromnej ilości mniej bądź bardziej ważkich decyzji co do nabywania świetnych ekranów do laptopa lub telewizora nie jest teraz zbyt łatwe. Przy zakupie potrzeba wziąć pod uwagę nadzwyczaj sporo rozmaitych czynników, jakie zazwyczaj są w stanie wydawać się zwyczajnym ludziom niejasne. Przed wszystkim najlepiej jest uwzględnić szerokość ekranu, jak też wybrać wyłącznie najbardziej polecane marki. Trzeba tu zaciekawić się chociażby czymś takim jak dobry i nowoczesny ekran LED.

Telebim świetnie spisuje się na koncertach

telebim
Source: www.medas-media.com.pl
Czasami dzieje się tak, że powodzenie koncertem, lub jakimś spotkaniem artystycznym jest tak spore, że nie wszyscy mają szansę się pomieścić pod sceną. Aby ludzie znajdujący się dalej, czasem nawet na sąsiedniej ulicy, wszystko odpowiednio usłyszeli i widzieli potrzebne są do tego odpowiednie ekrany. To wszystko właśnie powoduje, że nie ma chyba jednostki, która nie wiedziałaby jak wygląda telebim.

Sieć monitorów multimedialnych w reklamie

billboardy reklamowe wzdłuż ulicy
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Billboard to nośnik reklamy o znacznych rozmiarach, zwykle występującym w postaci tablicy, czy też plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mogą być podświetlone, aby były widoczne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, jaką spotykać można nieomal wszędzie, nie jedynie w dużych miastach, ale też na wsiach, czy przydrożnych działkach.