You are here

ekran

Dobre Propozycje nowoczesnych ekranów led

ekran led
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Każdej osobie mocno zależy aktualnie na dobrej jakości oglądanego na ekranie czy również w telewizji obrazu. Niestety, podejmowanie ogromu mniej bądź bardziej ważkich decyzji co do kupna perfekcyjnych ekranów do laptopa albo telewizora nie jest dziś proste. Przy nabywaniu telewizora konieczność wziąć pod uwagę nadzwyczaj dużo różnych czynników, jakie czasem mogą wydawać się laikom niejasne. Przed wszystkim dobrze jest uwzględnić szerokość ekranu, jak również wybrać wyłącznie rekomendowane marki. Dobrze jest tu zaciekawić się dla przykładu czymś takim jak odpowiedni a, także nowoczesny ekran LED.

Telebim świetnie spisuje się na koncertach

telebim
Source: www.medas-media.com.pl
Czasami jest tak, że zainteresowanie koncertem, albo jakimś spotkaniem artystycznym jest tak spore, że nie wszyscy mają szansę się pomieścić pod sceną. By ludzie znajdujący się dalej, od czasu do czasu nawet na innej ulicy, wszystko właściwie słyszeli i dostrzegali niezbędne są do tego duże ekrany. To wszystko właśnie sprawia, że nie ma chyba jednostki, która nie wiedziałaby jak prezentuje się telebim.

Sieć monitorów multimedialnych w reklamie

billboardy reklamowe wzdłuż ulicy
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Billboard to nośnik promowania o znacznych rozmiarach, zazwyczaj występującym w formie tablicy, bądź plakatu. Stosowane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mają możliwość być podświetlone, żeby były wyraźne w porze nocnej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, którą spotkać można prawie wszędzie, nie tylko w dużych miastach, lecz również na wsiach, czy przydrożnych polach.

User login