You are here

kierowca

Egzamin na prawo jazdy: po jakiego rodzaju pomoce sięgnąć, by zdanie było bardziej prawdopodobne?

kierowca
Author: Oleksii Leonov
Source: http://www.flickr.com
Prawo jazdy kategorii B to marzenie dużej grupy osób. Liczba szkół jazdy w naszym kraju jest więc obecnie ogromna. Pojawia się jednak pytanie: jak prawidłowo przygotować się do czekającego nas na koniec kursu egzaminu?

Kiedy oczy kierowcy zawodzą, czyli o roli kamerek samochodowych

kamerka dla sportowców
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Jest wiele profesji i wszyscy profesjonaliści muszą wybrać sprzęt. Z tego powodu między innymi istnieją sklepy, które wyspecjalizowały się w konkretnych dziedzinach, i tak mamy np. sklep detektywistyczny. Bycie detektywem wymaga zaopatrzenia swojego biura w wiele wszelakich produktów, które ułatwiają pracę.

Spedycja to jedna z działów naszej gospodarki, która nie boi się spowolnienia

bus na trasie
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Z zachodu na wschód, z południa na północ, w każdy zakątek i do każdego miasteczka – jeździmy i przemieszczamy się. Odkąd zniknęły granice możemy sobie na to pozwolić. Jako mieszkańcy Unii Europejskiej i Strefy Schengen możemy także szukać zatrudnienia w wielu miejscach Europy. Trudnią się przede wszystkim transportem ładunków, transportowaniem różnego rodzaju rzeczy o różnych rozmiarach, samochodów, części do pojazdów, transportują wszystko, nawet to, co nazywa się tak dziwnie, że nie wiedziałbyś jak zapytać.

User login