You are here

kurs

Praca w zawodzie opiekunki jest idealnym zajęciem dla pań po sześćdziesiątce, które mają spore trudności ze znalezieniem zatrudnienia

osoby starsze
Współczesny rynek pracy jest mało łaskawy dla niewykwalifikowanych kobiet po pięćdziesiątce. Ów rynek na razie rządzi się własnymi prawami i często dyskryminuje potencjalnych kandydatów, a szczególnie reprezentantki płci pięknej. Chociaż w ogłoszeniach nie wolno umieszczać dyskryminujących sformułowań, to pracodawcy w ogóle się tym nie przejmują. Jeżeli ktoś jednakże twierdzi, że ambitna, a jednocześnie pracowita pięćdziesięciolatka, która ma duże braki w wykształceniu oraz przez ostatnie piętnaście lat zajmowała się tylko domem, jest skazana na dożywotnie bezrobocie, ten na pewno jest w błędzie.

Fundusz zalążkowy - niezaprzeczalnie świetne rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

absolwenci
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy znamionuje nieustanny postęp. Powstaje coraz więcej zakładów, a przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zachować swoją pozycję na rynku.

Kompetentny coach spowoduje, iż pracownicy staną się o wiele bardziej wydajni oraz zadowoleni z pracy

kobieta pokazująca ciekawostki
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Nowoczesny coaching jest niesłychanie powszechną metodą na podnoszenie swoich umiejętności menedżerskich. Bardzo Wiele większych firm i korporacji przeprowadza szkolenia dla własnych pracowników, by w pełni wykorzystać ich mocne strony.

Nauka niezbędnych wyrażeń w języku obcym tuż przed wyjazdem wakacyjnym.

Znacznie częściej jest tak, że zanim ktokolwiek pojedzie na wakacje to ma chęć poznawać dużo zwrotów w języku takiego kraju, do którego jedzie. Oczywiście, z wieloma osobami bez kłopotu można się porozumieć w języku angielskim, jednak zawsze wyjeżdżający poczuje się lepiej podczas wyjazdu podczas gdy będzie uczyć się standardów językowych jakimi właściwie będzie, gdyby operował w czasie wakacji.

Pages

User login