You are here

LED

Billboardy Legnica posiada w istotnych rejonach

Reklamy, bilbordy, telebimy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Reklama ma sporą siłę gdy jest właściwie przemyślana, a w dodatku jeszcze znajduje się w strategicznych miejscach, dzięki czemu będziemy mieli szansę zainteresować nią wielką liczbę ludzi. Z tego powodu właśnie billboardy Legnica proponuje w różnych ważnych punktach miasta oraz przy rzeczywiście ruchliwych drogach, gdyż tylko wówczas ludzie, którzy najmują ich powierzchnię mają możliwość się z nią poznać i dowiedzieć się jaki produkt, czy jakie usługi im proponujemy.

Oświetlenie obiektów przemysłowych - obowiązujące normy

hala magazynowa
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Planowanie oświetlenia nowopowstających obiektów przemysłowych bądź modernizacja istniejących systemów wiąże się z zapewnieniem stosownego komfortu widzenia, podniesieniem wydajności pracy i zapewnieniem jak najlepszej wydajności energetycznej. Modernizacja oświetlenia hali przemysłowej składa się z paru elementów.

Jak są zbudowane współczesne panele LED, jakie są plusy ich zastosowania w reklamie na zewnątrz

reklama LED na ulicy
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Współczesny rynek reklamowy coraz częściej sięga po nowoczesne technologie. Bardzo popularny jest tu internet, do którego zaczęła się przenosić coraz większa część tortu reklamowego, a kampanie budżetami już przekraczają to, co znane było dotychczas z radia i telewizji.

Potrzebujesz odpowiedniego nośnika? Ekran led staje na wysokości zadania w licznych okolicznościach

ekran w technologii LED
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led cieszą się dużą renoma pośród osób, które poszukują efektywnej formy reklamy. Przykuwają wzrok przechodniów oraz sprawdzają się o wiele pomyślniej aniżeli tradycyjne billboardy i banery reklamowe.

Technologia się rewolucjonizuje, zwłaszcza w dziedzinie najnowszej generacji telewizorów. Które modele można wybrać?

telebim przeznaczony na reklamę
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas tu obecnych nie pamięta wspaniałych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku oraz telewizorków przenośnych, czy to w budkach panów od nadzorowania parkingu, czy w morskich kurortach na plażach, czy to u wschodnich sąsiadów na targach. Były to małe, kineskopowe, jeszcze nie kolorowe telewizorki, jakie wolno było kupować nie kłamiąc za kilka drobnych.

Jak technologia LED ułatwia życie i to pod wieloma względami. Sprawdź najistotniejsze fakty

duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Światło niezwykle często jest spychane na drugi plan przy urządzaniu naszych domów. Nie pamiętamy najważniejszej rzeczy, że oświetlenie w końcu sprawia atmosferę, wydobywa najciekawsze miejsca w pomieszczeniu, poza tym rzutuje na mnóstwo innych spraw, na przykład ergonomiczność oraz bezpieczeństwo. Jednocześnie, najważniejszy jest dobór form oświetlenia.