You are here

LED

Potrzebujesz odpowiedniego nośnika? Ekran led staje na wysokości zadania w licznych okolicznościach

ekran w technologii LED
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led cieszą się sporą renoma wśród osób, które poszukują skutecznej formy reklamy. Przyciągają wzrok przechodniów i sprawdzają się dużo pomyślniej niż tradycyjne billboardy i banery reklamowe.

Technologia się rewolucjonizuje, zwłaszcza w dziedzinie najnowszej generacji telewizorów. Które modele można wybrać?

telebim przeznaczony na reklamę
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas tu obecnych nie pamięta wybitnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia oraz telewizorków przenośnych, czy to w budkach panów od doglądania parkingu, czy w nadmorskich kurortach na plażach, czy to u wschodnich sąsiadów na jarmarkach. Były to malutkie, kineskopowe, jeszcze nie kolorowe telewizorki, jakie można było kupować nie kłamiąc za nieduże pieniądze.

Oświetlenie obiektów przemysłowych - obowiązujące normy

hala magazynowa
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Planowanie oświetlenia nowopowstających obiektów przemysłowych bądź modernizacja istniejących systemów wiąże się z zapewnieniem odpowiedniego komfortu widzenia, powiększeniem wydajności pracy jak też zapewnieniem jak najlepszej wydajności energetycznej. Modernizacja oświetlenia hali przemysłowej złożona jest z kilku elementów.

Jak są zbudowane współczesne panele LED, jakie są plusy ich zastosowania w reklamie na zewnątrz

reklama LED na ulicy
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Współczesny rynek reklamowy bardzo często sięga po nowoczesne technologie. Fenomenem stał się tu internet, do którego zaczęła się przenosić coraz większa część reklamowego tortu, a kampanie budżetami już przekraczają to, co było do tej pory znane z telewizji i radia.

Billboardy Legnica posiada w istotnych rejonach

Reklamy, bilbordy, telebimy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Reklama ma sporą siłę gdy będzie odpowiednio przeanalizowana, a w dodatku jeszcze znajduje się w odpowiednich miejscach, przez co będziemy mogli zainteresować nią sporą liczbę osób. Z tego powodu właśnie billboardy Legnica oferuje w wielu istotnych punktach miasta i przy rzeczywiście ruchliwych drogach, gdyż jedynie wtenczas ludzie, którzy wynajmują ich powierzchnię mają możliwość się z nią poznać oraz dowiedzieć się jaki asortyment, czy jakie usługi im proponujemy.

Jak technologia LED ułatwia życie i to pod wieloma względami. Sprawdź najistotniejsze fakty

duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Światło bardzo często jest spychane na drugi plan przy planowaniu wystroju naszych domów. Nie pamiętamy najważniejszej rzeczy, że oświetlenie w końcu sprawia klimat, wydobywa intrygujące zakamarki w pomieszczeniu, co więcej wpływa na mnóstwo innych zagadnień, na przykład ergonomiczność oraz brak zagrożeń. W tym samym czasie, najważniejszy jest wybór form oświetlenia.

User login