You are here

narzędzie

Pionierska i wypraktykowana metoda w kierowaniu projektami.

zarządzanie przedsiębiorstwem
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Firmy wprowadzające technikę Prince2, osiągają znaczne korzyści. Prince2, uważana jest dzisiaj za wiodące narzędzie zarządzania projektami. I jednocześnie na tyle całościowa, że można ją wykorzystać w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od skali i rodzaju przedsięwzięcia firmy oraz położenia geograficznego.

Zasiłek macierzyński i działalność gospodarcza, TAX FREE i kalkulator odsetek ZUS - co pożądane byłoby wiedzieć

mama z niemowlakiem
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Kobiety, jakie prowadzą własną działalność gospodarczą, mają kompletne prawo do dostawania zasiłku macierzyńskiego. Aczkolwiek należałoby wiedzieć, iż wysokość zasiłku jest zależna nie od dochodów z aktywności gospodarczej, ale od opłacanych składek. W Necie zdołamy dzisiaj odnaleźć sporo ważkich informacji dotyczących tematu zasiłek macierzyński a działalność gospodarcza, między innymi w rozlicznych źródłach czytamy, iż niezbędne jest opłacanie składki na ubezpieczenie chorobowe, bowiem od tego naturalnie zależy wysokość takiego zasiłku. Analogicznie, im większe składki na ubezpieczenie chorobowe, tym większy zasiłek osiągniemy.

Czym jest elektroniczny system obiegu dokumentów oraz jakie są jego rozmaite zalety?

dokumenty
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczny system obiegu dokumentów, czyli hrm system, jest teraz ogromnie dużym uproszczeniem dla każdej firmy, ponieważ jest to proces nietrudny, sprawny i efektywny, który pozwala na obfitą oszczędność czasu i także na duże ułatwienie pracy.

User login