You are here

pensjonat

Hotele: które wyposażenie jest naprawdę niezbędne

łazienka hotelowa
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie hotelu, czyli również poszczególnych pomieszczeń hotelowych zależne jest przede wszystkim od tego, który standard hotel reprezentuje. Standardowe aranżacje hotelu i pokoi może odbiegać od wyposażenia, jakie znajdziemy w luksusowym hotelu oraz w pokojach dostosowanych do apartamentów.

Niedoceniane góry dobrym pomysłem na wakacje

góry
Author: Ruben Holthuijsen
Source: http://www.flickr.com
Zbliża się okres urlopowy, wszyscy więc planują dokąd wyjadą na upragniony i - przyznajmy to bez ogródek - zasłużony po mozolnej rocznej pracy odpoczynek - potrzeba nam odpoczynku. Relaksujemy się w najróżniejszy sposób, zależy to głównie od naszego usposobienia, jedni z nas preferują opalać się na plaży w Ustce lub Grecji, drudzy przedkładają bardziej aktywny wypoczynek - wędrują z plecakiem bliżej bądź dalej.

Mazury niegdyś i obecnie - skrótowa refleksja na temat przeobrażeń, które w tym regionie zaszły na przestrzeni półwieku

mazury
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Mazury stają się bardzo atrakcyjnym terenem pod względem turystycznym. Zresztą każdy, kto chociaż raz zwizytował Mrągowo, Giżycko lub Olsztyn, świetnie wie, że tamtejsza kraina jest w stanie się rozwijać właściwie jedynie dzięki pieniądzom, jakie przynoszą ze sobą urlopowicze. Oczywiście dużą rolę należy przypisać pieniądzom z Brukseli, lecz one i tak trafiają do rąk lokalnych biznesmenów w związku z rosnącym ruchem turystycznym.