You are here

pensjonat

Hotele: które wyposażenie jest naprawdę niezbędne

łazienka hotelowa
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie hotelu, czyli także poszczególnych pokoi hotelowych zależne jest przede wszystkim od tego, który standard hotel reprezentuje. Standardowe wyposażenie hotelu oraz pokojowe może odbiegać od tego, jakie znajdziemy w luksusowym hotelu oraz w pokojach zaliczanych do apartamentów.

Mazury niegdyś i obecnie - skrótowa refleksja na temat przeobrażeń, które w tym regionie zaszły na przestrzeni półwieku

mazury
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Mazury pozostają niezwykle atrakcyjnym terenem pod względem turystycznym. Zresztą każdy, kto choć raz odwiedził Mrągowo, Giżycko bądź stolicę województwa warmińsko-mazurskiego, doskonale wie, że tamtejsza kraina może się rozwijać praktycznie jedynie dzięki pieniądzom, jakie przywożą ze sobą turyści. Rzecz oczywista wielką rolę trzeba przypisać pieniądzom europejskim, ale one i tak trafiają na konta lokalnych przedsiębiorców w związku z niesłabnącym ruchem turystycznym.

Niedoceniane góry dobrym pomysłem na wakacje

góry
Author: Ruben Holthuijsen
Source: http://www.flickr.com
Zbliża się okres urlopowy, wszyscy więc planują dokąd wyjadą na upragniony i - przyznajmy to bez ogródek - zasłużony po mozolnej rocznej pracy odpoczynek - potrzeba nam odpoczynku. Relaksujemy się w najróżniejszy sposób, zależy to głównie od naszego usposobienia, jedni z nas preferują opalać się na plaży w Ustce lub Grecji, drudzy przedkładają bardziej aktywny wypoczynek - wędrują z plecakiem bliżej bądź dalej.