You are here

pensjonat

Niedoceniane góry dobrym pomysłem na wakacje

góry
Author: Ruben Holthuijsen
Source: http://www.flickr.com
Zbliża się okres urlopów, wszyscy zatem planują gdzie wyjadą na upragniony i - przyznajmy to otwarcie - zasłużony po ciężkiej rocznej pracy urlop - potrzeba nam wypoczynku. Relaksujemy się w rozmaity sposób, zależy to przede wszystkim od naszego temperamentu, jedni z nas wolą opalać się na plaży w Kołobrzegu czy Grecji, pozostali przedkładają bardziej aktywny wypoczynek - z plecakiem wędrują bliżej lub dalej.

Mazury niegdyś i obecnie - skrótowa refleksja na temat przeobrażeń, które w tym regionie zaszły na przestrzeni półwieku

mazury
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Mazury stają się bardzo atrakcyjnym terenem pod względem turystycznym. Zresztą każdy, kto chociaż raz zwizytował Mrągowo, Giżycko lub Olsztyn, świetnie wie, że tamtejsza kraina jest w stanie się rozwijać właściwie jedynie dzięki pieniądzom, jakie przynoszą ze sobą urlopowicze. Oczywiście dużą rolę należy przypisać pieniądzom z Brukseli, lecz one i tak trafiają do rąk lokalnych biznesmenów w związku z rosnącym ruchem turystycznym.

Hotele: które wyposażenie jest naprawdę niezbędne

łazienka hotelowa
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Zaaranżowanie hotelu, czyli także poszczególnych pomieszczeń hotelowych zależne jest generalnie od tego, jaki standard hotel reprezentuje. Typowe wyposażenie hotelu i pokoi będzie odbiegało od tego, jakie znajdziemy w luksusowym hotelu i w pomieszczeniach dostosowanych do apartamentów.