You are here

pożyczka

Innowacyjne metody uzyskiwania zaległych należności

windykacja
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Od najdawniejszych czasów w zasadzie bardzo wiele osób zaciągało długi w rozmaitych miejscach. Wbrew pozorom długi te nie powstają wyłącznie w wyniku pożyczania środków finansowych i innych dóbr. Powstają także wskutek odwlekania płatności za usługę lub produkt. Wyraźnym przykładem długu tego typu może być przykładowo zaleganie przez czytelnika z uiszczeniem nagromadzonej należności z tytułu kar za przetrzymane pozycje.

Ranking pożyczek gotówkowych

finanse
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Bywa jednak także, że gotówka potrzebna jest w sytuacji pojawienia się nagłego zachorowania czy z powodu urazu. Dodatkową kasę można uzyskać na różne sposoby. Występuje także kilka metod takiej pożyczki poza kredytem zaciąganym w banku. Jednym ze sposobów pożyczania pieniędzy znanym już od bardzo dawnych czasów są tak zwane pożyczki prywatne.

Moc przemyślanych propozycji dla firm

bank
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jeżeli chcemy otworzyć rachunek w banku, to rzetelnie sprawdzamy różnorakie propozycje oraz je ze sobą porównujemy. W znacznej mierze koncentrujemy się na tym, czy są jakieś opłaty za stosowanie karty i za używanie rachunku, mimo wszystko zazwyczaj umyka nam to, iż powinniśmy także zobaczyć opłaty za inne transakcje, które może będziemy wykonywać rzadko, lecz mimo wszystko należy zaznaczyć, z jakimi wartościami będą się one wiązały. Naturalnie możemy przez całe swoje życie działać zachowawczo, ale to akurat nie ma żadnego sensu. W końcu bardzo często tego typu rozumowanie sprawia, że w ostateczności przegrywamy wszystko, czyli bankrutujemy.

User login