You are here

samochody

Warto zatrudniać pracowników obsługi bhp w zakładzie

bhp
Author: Western Area Power
Source: http://www.flickr.com
Wchodząc na rynek polski z produktem, z różnego rodzaju usługami, potrzebujemy przestrzegać przede wszystkim polskiego prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej i bezpieczeństwa w pracy. Jeśli na jaw wyjdzie, że zakład nie przestrzegają praw zawartych w kodeksach, zostaną nałożone kary pieniężne lub nawet pójdziemy do kryminału.

Transport morski – możliwości

Port
Source: http://sxc.hu/
Żeby dobrze to rozwiązać, są dwie możliwości. Przede wszystkim można prowadzić transport we własnym zakresie. Wiąże się to oczywiście z dużymi nakładami finansowymi na początek. Musimy zakupić samochody, zaangażować kierowców, właściwie utworzyć osobny dział w firmie. Istotne też jest, by zrozumieć dokładnie wszystkie aspekty prawne dotyczące transportu, zwłaszcza za granicę.

Trzeba wykorzystywać z szans jakie daje nam leasing

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Leasing to zjawisko znane w Polsce od pewnego czasu. Samo określenie pochodzi z języka angielskiego i oznacza tyle co ”wynajem”. Termin powstał zresztą w Stanach Zjednoczonych, które uznaje się za miejsce wymyślenia leasingu. Generalnie leasing oznacza wydzierżawienie od firmy określonej rzeczy, za którą regularnie uiszcza się tak zwane raty leasingowe. Zwykle także po upłynięciu terminu umowy wykonalny jest zakup tego konkretnego przedmiotu.