You are here

szkolenie

Czym cechują się określone szkolenia niezbędne na płaszczyźnie zawodowej?

szkolenie
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Specyfika życia zawodowego wymaga od nas ciągłego doskonalenia, i z tej przyczyny niezwykle ważne jest, aby co jakiś czas decydować się na konkretne szkolenie. W przypadku dużych zakładów pracy na ogół to pracodawca motywuje do szkoleń własnych pracowników, aby dzięki temu poprawić efektywność całego zespołu. Obecnie do dyspozycji mamy niemały wachlarz szkoleń, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Podstawowe obowiązki pracodawców podczas zatrudniania pracowników, korzyści ze szkoleń BHP

szkolenie bhp
Author: Western Area Power
Source: http://www.flickr.com
Przyjmując pracownika do pracy przedsiębiorca będzie wobec niego miał szereg obowiązków. Jednym z nich jest wysłanie takiej osoby na wymagane szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy, bez tego nie należy podejmować realizacji obowiązków pracowniczych, zwłaszcza jeżeli wykonywane by były na jakiś niebezpiecznych maszynach czy urządzeniach. Szczegółowo te sprawy reguluje kodeks pracy, a za ich nieprzestrzeganie grożą surowe konsekwencje.

Badania radiograficzne można wykonać w każdym momencie

Ludzie
Author: mosaic36
Source: http://www.flickr.com
Badania radiograficzne stosowane są w przeróżnych dziedzinach. Czasami jest tak, że mamy określony przedmiot, ale pragniemy sprawdzić jak on prezentuje się wewnątrz, bez potrzeby zniszczenia go oraz rozbierania na pomniejsze części. Na szczęście okazuje się, że często prowadzone są badania radiograficzne, które pozwalają na prześwietlenie różnorakiego rodzaju produktów, robionych ze stali, ceramiki a nawet betonu.

Intensywny kurs angielskiego w Warszawie – jak wybrać dobrą szkołę?

szkoła językowa
Author: rhodesj
Source: http://www.flickr.com
Język angielski jest bezsprzecznie najistotniejszym językiem obcym, jaki każdy człowiek powinien znać, by mieć większe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Ponadto, angielski może się przydać podczas podróży, jak również w różnorodnych codziennych okolicznościach.

Wrocław jest miastem o niezmiernie bogatej ofercie hoteli a także sal konferencyjnych

sala konferencyjna
Author: Mitch Altman
Source: http://www.flickr.com
Wiele funkcjonujących dzisiaj korporacji kieruje sporą wagę do regularnych szkoleń swych pracowników. Stosują oni przeróżne metody powiązane z motywacją, jakich teraz jest pełno i, do tego, stały się one niezwykle modne.

Dzisiejsze sposoby prowadzenia projektów - zobacz jakie są możliwości

podczas pracy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Prince2 jest jedną z najbardziej cenionych metod zarządzania projektami. Zatrudniający szukający kandydata na stanowisko kierownicze bardzo ochoczo patrzą na osób certyfikujących się znajomością tego systemu. Jest on niezwykle elastyczny, udowodniono jego znaczną efektywność niezależnie od gałęzi biznesu w której się go stosuje.

Pages

User login