You are here

telefon

Kiedy bank nie może udzielić nam pożyczki - inne sposoby na pozyskanie pieniędzy

Pożyczka
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach gdzie ogromnie istotne jest to co posiadamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co mamy. Liczy się godziwy pojazd, nowoczesny aparat telefoniczny lub zupełnie nowe meble co pewien czas. Wszystko to niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z takimi wymaganiami z własnej kieszeni.

Jeszcze jedna rzecz modernizująca działanie współczesnego przedsiębiorstwa

voip
Świat jest w nieustannym progresie. Szczególnie da się to zauważyć po innowacyjnych wynalazkach, które niesamowicie ułatwiają ludziom codzienność. Bezsprzecznie najdonioślejszym osiągnięciem minionych dziesięcioleci jest technologia WWW.

Tajemniczy klient

tajemniczy klient
Source: http://www.sxc.hu/
Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka na tle bezpośrednich konkurentów.

User login