You are here

trening

Badania radiograficzne można wykonać w każdym momencie

Ludzie
Author: mosaic36
Source: http://www.flickr.com
Badania radiograficzne stosowane są w przeróżnych dziedzinach. Czasami jest tak, że mamy określony przedmiot, ale pragniemy sprawdzić jak on prezentuje się wewnątrz, bez potrzeby zniszczenia go oraz rozbierania na pomniejsze części. Na szczęście okazuje się, że często prowadzone są badania radiograficzne, które pozwalają na prześwietlenie różnorakiego rodzaju produktów, robionych ze stali, ceramiki a nawet betonu.

Jak harmonijnie współpracować w firmie?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Komunikacja między ludźmi - na pozór sprawa prosta. Każdy z nas od otwarcia oczu o świcie po wieczorny paciorek wymienia informacje. Od zwyczajnych powitań w rodzaju "dzień dobry", po wieloaspektowe informacje przykładowo na temat własnych uczuć. Czynimy to wszystko intuicyjnie, nieomal się nie zastanawiając. O ile w prywatnych kontaktach możemy sobie pozwolić na dowolność, swobodę a nawet błędy w tym temacie, to w relacjach firmowych żąda się od nas profesjonalizmu i kompetencji.

Producent ASG gwarantuje znakomitą jakość swych ofert

replika broni palnej
Author: ukhomeoffice
Source: http://www.flickr.com
Zasadniczo Polska wcale nie jest niebezpiecznym miejscem. Np. wieczorny spacer po wrocławskich ulicach wcale nie jest czymś bardziej niebezpiecznym, aniżeli chadzanie po Sztokholmie. Chociaż tak czy siak nie jest idealnie. I dlatego gorąco polecam wstąpienie do takich miejsc, w których są sprzedawane militaria.

User login