You are here

uniwersytet

Propozycja edukacyjna dla mieszkańców z Dolnego Śląska - zobacz więcej w tym temacie tutaj.

anglistyka Wroclaw
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Wrocław to miejscowość, która proponuje wiele jeżeli rozchodzi się o edukację. Działa tam sporo uczelni, jakie proponują studiowanie na rozlicznych kierunkach, praktycznie można się dzięki temu rozwijać w każdej branży.

Dlaczego powinniśmy uczyć się przez całe życie? Co dzięki temu możemy zyskać, jak nasze życie może się zmienić?

matura
Author: Alba Estévez G.
Source: http://www.flickr.com
Na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest zbyt późno, możemy myśleć, gdy spotykamy następne kursy dokształcające, szkolenia i pozostałe formy edukacji. Taka jest właściwie prawda. Nauka musi istnieć przez cale życie, ale nie taka w formie szkolnej, którą przecież nie każdy pozytywnie wspomina, musi być natomiast ciągle obecna w naszych planach. Właściwie nie mamy nic do stracenia, gdy poznajemy nowe zjawiska, dodatkowo, to oznacza, że potrafimy więcej, bardziej sprawnie sobie radzimy, zwiększamy swoje kwalifikacje. I nawet nie jest ważne czy mowa o kursach, szkoleniach czy warsztatach, każda forma dokształcania jest dobra i procentuje na przyszłe lata.

Na czym polega praca w branży technologii informacyjnej?

praca
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
IT to angielski akronim od słów „technologia informacyjna”. Branża ta jest ogromnie szeroka i dotyczy wszystkiego, co ma związek z komputerami, stronami internetowymi oraz oprogramowaniem. Aktualnie jeśli firma nie posiada strony WWW, uważa się ją za mało ważną na rynku. Komputeryzacja urzędów i instytucji państwowych, zarządzanie danymi firm, czy naprawa sprzętu komputerowego daje duża ilość miejsc na rynku pracy. Duże zarobki są jedną z przyczyn, dla których studia na kierunku informatyka są jednymi z najchętniej preferowanych studiów na kierunkach matematyczno-przyrodniczych.

User login