You are here

wypadek

Krótki kurs z pierwszej pomocy może w perspektywie uratować życie

pomoc przedmedyczna
Author: Medisave UK
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy pracodawcy są prawnie zobligowani do zapewnienia znajomości procedury reagowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku. W związku z tym wymaga się, aby przynajmniej część pracowników była w tym kierunku wyedukowana.

Jak to jest zatrudniać ludzi? O jakich kwestiach warto wiedzieć? Jaka wiedza jest niezbędna?

wynagrodzenie
Author: SuperTowTrucks Blog
Source: http://www.flickr.com
Bycie pracodawcą wiążę się z ładunkiem istotnych kwestii, pośród których najważniejsze są te dotyczące pracowników, kosztów i dokumentów bez których żadne przedsiębiorstwo nie może spokojnie funkcjonować.

W jaki sposób zaaranżować fantową loterię?

sprzedaży
Author: Public Stock
Source: http://www.flickr.com
Fantową loterię można wdrożyć w organizację nieomalże każdej z imprez. Zabawa na pewno będzie wspaniała!


Ubaw z wygranej należy się każdemu z uczestników, zatem trofeów musi być tak dużo, jak wielu zaproszonych uczestników plus kilka ponadplanowych, na wszelki wypadek, gdyż być może ktoś z gości przyprowadzi z sobą jeszcze kogoś.

Legalizacja gaśnicy w stolicy jaka firma się tym trudni

bhp
Source: pixabay.com
Czy gwarantujemy dobre bezpieczeństwo w naszym przedsiębiorstwie?
Wciąż najważniejsze dla nas musi być bezpieczeństwo podwładnych, a także pokazywanie im, jakie niebezpieczeństwa zjawiają się przy wykonywaniu konkretnych czynności w naszej firmie. Co więcej muszą oni także wiedzieć, jak się zachować w przypadku, gdy będzie dochodziło do jakiegoś zagrożenia, bo tylko wówczas mamy szansę mieć pewność, że szkody będą najmniejsze jak się tylko uda, a taka wiedza nie raz może ocalić jakiemuś podwładnemu życie.