You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Ciekawe gry, w które zagrasz na przeglądarce

on Mar 6, 2015
Author: Farbflut
Branża rozrywki elektronicznej jest prężna. W sklepach i w wirtualnych butikach znajdują się tysiące produkcji. Dla laika wybranie właściwej gry jest dosyć trudne. Dlatego napisaliśmy ten króciutki przewodnik, który wesprze ciebie, drogi czytelniku, w wyborze najlepszych tytułów. O ile twoim konikiem jest pozyskiwanie wiedzy na temat dawnych dziejów, postaw na gry strategiczne, których fabuła dzieje się w rozmaitych okresach w historii. Obecnie w sklepach można napotkać 2 fantastyczne pozycje.

Z pewnością wiele razy słyszeliście co nieco o legendarnej serii Civilization. Aktualnie w sprzedaży znajduje się piąta odsłona oraz 2 rozszerzenie do niej. Warto też przemyśleć zamówienie którejś pozycji z cyklu Total War. Gdy do wyszukiwarki sieciowej wpiszesz słowa „gry przeglądarkowe”, w wynikach wyszukiwania ujrzysz dziesiątki rozmaitych portali. Spektrum gatunków gier do wyboru jest imponująco szerokie. Znajdziesz tu zatem piekielnie wciągające gry fabularne, w których wcielisz się w rycerza czatującego na smoki w bajkowym świecie.

Do dyspozycji masz tysiące rozmaitych symulacji ekonomicznych, w których dostaniesz do zarządzania firmy – restauracje, wesołe miasteczka itd.. Są też nieskomplikowane gierki, w których fundamentalne są dobra zręczność i szybkość reakcji. Dla wielbicieli trenowania mózgu dostępne są różnorakie zagadki i testy na bystrość. Nie da się zaprzeczyć, że każdy człowiek natrafi na coś w sam raz dla siebie. Są rzecz jasna produkcje z wielką dozą brutalnych scen, ale nie istnieją wiarygodne analizy, które by wskazały, że wzmagają one agresję wśród grających. Jest całkowicie odwrotnie – sesja szybkiej i brutalnej rozgrywki przed monitorem peceta potrafi skutecznie zrelaksować i sprawia, że gracz „wyżywa się” w cyfrowym świecie.

Jeżeli jednak nie chcesz kupować swojemu potomkowi takiego gatunku gier, możesz poświęcić trochę czasu na sprawdzenie dostępnych w sprzedaży produkcji. Podobnie jak w świecie literatury, tu też jest duże spektrum gatunków. Ujrzysz zatem gry typu RPG, czyli adaptacja podręcznikowych gier fabularnych. Jest też sporo gier, będącymi symulatorami różnorakich sportów. Chętnie wybiera jest seria FIFA, czyli piłka nożna w elektronicznym wydaniu. Kolejnym typem, mocno pobudzającym mózg gracza, są gry strategiczne.

Takie produkcje uczą planowania i mądrego podejmowania wyborów. Najbardziej obfitują w brutalność tak zwane strzelanki.
Rewelacyjnie dostosowane do sprawdzanych wciąż przez producentów gustów konsumentów gry na rynku odnaleźć można już teraz w niezwykle ciekawych kompletach oraz cenach. Najciekawsze propozycje gier to te, które rekomendowane są przez użytkowników na tematycznych forach internetowych. O gustach nie powinno się dyskutować, jak brzmi przysłowie, lecz o swoich preferencjach i związanych z nimi doświadczeniach lubią podyskutować gracze. Dzięki temu mogą wyszukać idealne dla siebie oferty bez żadnego problemu.

Uwielbiasz wysoką prędkość, jednak lękasz się wypadków i ukrytych policjantów z fotoradarami? Żaden problem. Kup sobie jedną z mnóstwa oferowanych gier rajdowych. Aby rozrywka była jeszcze doskonalsza, możesz nabyć markową kierownicę, którą podepniesz do peceta. Twoją ulubioną metodą zabijania czasu jest lektura fascynujących książek? Możesz zamówić sobie którąś ze słynnych gier typu Role Playing Games. Może brzmieć to dziwnie, ale granie w takie bestsellery jak Baldur’s Gate lub Elder’s Scrolls: Skyrim to przeżycie podobne do lektury świetnej powieści.