You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Czy warto grać w obecne gry komputerowe?

on Feb 24, 2015
gry online
Author: Cheon Fong Liew
Source: http://www.flickr.com
Walka z żywym przeciwnikiem przynosi o wiele więcej emocji i trudności, niż walka z AI. I to praktycznie w przypadku każdego rodzaju gier komputerowych! W co grać zatem? Ciężko w ogóle dłużej znieść gadkę takiego osobnika! Gry są niezwykłą zabawą, mają wiele zalet. Artykułów traktujących o gierkach można przygotować bardzo dużo, to jednoznacznie pokazuje, że nie można założyć, iż w owym artykule zostaną zamieszczone autentycznie wszystkie informacje dot. gierek - zapewne to dla każdego jasne. Sympatycznie, że w ogóle istnieją osoby, które mocniej interesują się grami, zatem nie jest ich głównym celem tylko zabawa, lecz jakby nie patrzeć szukają czegoś więcej.

Odpowiednia postawa, naprawdę godna dużej pochwały. Po drugie, mamy szeroki dostęp do internetowych rozrywek. Możemy wybierać rozmaite gry. Superbohater to postać, którą zawsze chciałeś być? Nic łatwiejszego, wystarczy wyszukać grę o mocarzach i już można wybawiać świat. Wiele gier jest darmowych, co jest szczególnie ważne dla młodszych graczy, którym mogłoby nie wystarczyć kieszonkowego na takie wydatki.

Niebywale lubiana jest także gra Urban Rivals, która, co najważniejsze, jest dostępna nie tylko na komputer, ale także na urządzenia mobilne. Gracze zbierają kolekcjonerskie karty, które stanowią konkretnych bohaterów i uczestniczą potem w walkach. Kto wygra? To nigdy nie jest pewne. Trzeba po prostu być najlepszym.
http://www.wcograc.pl/
Gry strzeleckie – First Person Shooter - są perfekcyjne do zmagań przez internet.

Na tronie jest od lat saga Call of Duty. Trzeba też sięgnąć po klasykę, czyli po nieśmiertelnego Counter Strike, władcę kawiarenek internetowych. Z aktualnych pozycji polecam pompujący adrenalinę Battlefield 3. Gry przygodowe to ginący rodzaj. W tym przypadku postaw na klasykę - seria Syberia oczaruje ciebie fantastyczną grafiką i trudnymi zagadkami, a surrealistyczne perypetie w Monkey Island rozbawią do łez.

Przydatna uwaga – mało która gra przygodowa oferuje tryb sieciowy. Wiekowe pozycje możesz przywrócić do życia na ekranie komputera, korzystając z możliwości, jakie oferują emulatory gier. Ale gry online to nie jedynie te widoczne w sklepach. W cyberprzestrzeni spotkasz dużo gier browserowych, w które da się grać wprost na Chromie albo Internet Explorerze. Funkcjonują za sprawą techniki, która ożywia kolorowe animacje flash. Pośród takich nieskomplikowanych pozycji dominują gry logiczne - pasjanse, szachy, arcade. Szperając po Internecie można napotkać także gry za darmo.