You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Diody led, znaczy się coraz bardziej rozpoznawalna technologia. Czy ma wpływ na nasze zdrowie? A jak tak, to w jaki sposób?

on Mar 15, 2015
ledowy człowieczek
Author: GillyBerlin
Source: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem innowacyjnych technologii, podobnie jak tej w branży reklamy zaczęto zastosowanie coraz to innych oraz niezwykle krzykliwych możliwości jej komunikowania. Poza tym kilka dekad temu używano jedynie reklamy telewizyjne, radiowe i reklamę zewnętrzną na wiatach autobusowych oraz pojazdach komunikacyjnych. W technologii 2RGB, aby stworzyć jeden piksel jesteśmy zmuszenie użyć około czterech diod. Dwie z nich mają kolor czerwony, zielona i niebieska po jednej. Dużą dogodnością tego typu umieszczenia detali jest fakt, że robią one piksele wirtualne. To sprawia, że telebimy tego typu mają dwukrotnie większą rozdzielczość - Medas Media.

A jak to wygląda w innych przypadkach? Odpowiedzi jest z pewnością sporo, należy jednak rozpocząć od najistotniejszego: ergonomii. Technologia led jest najrozsądniejszym jeśli chodzi o koszty źródłem światła, co zobaczysz - dowiedz się szczegółów. Co najbardziej znaczące, w praktyce oznacza to mniejsze rachunki za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt procent. Równocześnie istotna jest także estetyka. Faktem jest, że każdy z nas marzy, by otaczać się ładnymi rzeczami. Oświetlenie led gwarantuje interesujące, zapierające dech w piersiach wręcz możliwości wystroju.

Oświetlenie led gwarantuje duży wybór barw, co sprawia, że jesteśmy w stanie zdobyć odwzorowanie prawdziwego oświetlenia słonecznego. Kiedyś takie możliwości przemawiały do przypuszczalnych odbiorców. Teraz bardzo wiele się zmieniło. Człowiek jest bardziej wybredny, ponieważ bezproblemowość dostępu do produktów nie tak jak w PRL-u jest ogromna. Kiedyś czekało się w ogromnych korkach, żeby zakupić pralkę czy lodówkę. Obecnie idziemy do sklepu bądź wyszukujemy w necie i jesteśmy w stanie selekcjonować wśród tysięcy modeli.

I właściwie dzięki tak wielkiej dostępności typów a także produktów tak zasadniczą rolę odgrywa reklama. Z racji tego domy reklamowe przeganiają się w konceptach jak zachęcić przypuszczalnych nabywców do zakupu produktów tylko przez nich oferowanych. I tak w ostatnim czasie niebywale popularny został ekran led. Dany ekran jest to ogromny (wielkoformatowy) wolnostojący medium reklamy. Został on zrobiony z ogromnej ilości kolorowych diod led, jakie podczas puszczania reklamy stanowią bardzo spektakularny jak i emocjonujący sposób przesyłu informacji. Dzięki nowoczesnej technice, w jakiej wykonane są diody oraz sposób ich zaczepienia w telebim takowy może działać zarówno w dzień i w nocy.

Działanie takiej reklamy można zobaczyć dla przykładu tutaj: dailymotion.com/video/xslcxa_ekran-led-grajewo-plac-niepodleglosci-tel-782-666-777_lifestyle. Koszty zakupu telebimów to zagadnienie jakie bezwzględnie trzeba wziąć po uwagę przed kupnem takiego sprzętu. Wymagana jest więc odpowiednia kalkulacja kosztów inwestycji. Bardzo ważne jest, by wyliczyć potencjalny pobór prądu przez telebim. Sprawa jest tego typu, że im mniejsza liczba diod to właściwie niższe zużycie prądu. Mądrze więc wybrać telebim
reklama
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
skonstruowany z wykorzystaniem technologii 2RGB, która jest wyposażona w najlepszy i najbardziej ekonomiczny współczynnik ilości pikseli do ilości zużywanej energii przez telebim - szczegóły oferty. Telebimy charakteryzują się dużą przewagą podczas organizacji imprez masowych,równocześnie nad projektorami, jak i ekranami plazmowymi.
telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Dlaczego telebim (http://www.dailymotion.com/video/xrgj3g_telebim-lodz-milionowa-rydza-smiglego-tel-782-666-777_lifestyle) to tak profesjonalne wyjście? Powodów jest faktycznie dużo i można byłoby je prezentować przez niezmiernie długi czas. Jedno jest wiadome, iż z tego typu wyjścia skorzystało faktycznie dużo osób i teraz wszystkie zaznaczają, że był to strzał w dziesiątkę. I my także winniśmy aplikować sprawdzone metody.