You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Ekran ledowy - ważne fakty

on Mar 14, 2015
technologia LED
Author: Rafael Mizrahi
Source: http://www.flickr.com
Nawet najlepsza firma będzie posiadała duże kłopoty z uzyskaniem klientów, jeśli jej funkcjonowanie nie zostanie w odpowiedni sposób rozpromowana oraz nagłośniona. Pewnie że posiadanie samej reklamy nie starczy, powinna być ona jeszcze właściwie przeanalizowana, oraz wypuszczana i pokazywana w takich miejscach, w których szansę na jej zauważenie będzie posiadało naprawdę bardzo dużo ludzi. Ekran LED można umiejscowić obok ruchliwej autostradzie, przy skrzyżowaniach na których kierowcy stoją na światłach, w środkach komunikacji miejskiej, na boiskach i obiektach sportowych, gdzie reklamy przedstawiane są w trakcie różnego rodzaju imprez piłkarskich lub artystycznych. Przykład: dailymotion.com/video/xrj3qc_ekran-led-kamienna-gora-walbrzyska-tel-782-666-777_lifestyle. Urządzenia te są stosowane nie tylko jako tablice do reklamy.

Posiadają też zastosowanie jako ekrany informujące, ostrzegawcze, sygnalizatory uliczne. Wykorzystywane są też w trakcie konferencji , targów, prezentacji jak i na giełdzie lub w banku. Sprawdź przykładowe lokalizacje: http://dailymotion.com/video/xrj3rj_ekran-led-karpacz-konstytucji-3-maja-tel-782-666-777_lifestyle. Billboardy to duże banery reklamowe, jakie możemy aktualnie spotkać praktycznie wszędzie. Billboardy bardzo rzucają się w oczy ze względu na ich rozmiar, a także ciekawe treści, jakie często przekazują.

Na billboardach (dodatkowe info) zdołamy się natknąć aktualnie na nadzwyczaj wiele różnorodnych reklam - salonów meblowych, artykułów spożywczych, hipermarketów, galerii handlowych, i także wielu innych usług i towarów. Tablice te są nieraz ustawione w głównych punktach miasta, na przykład w okolicy centrum, przy częstokroć uczęszczanych drogach, na autostradach i ulicach, na fasadach wysokich budynków, bez wątpliwości spotkamy je również w okolicach galerii handlowych czy też większych hipermarketów. Billboardy zapewniają , że Twoja reklama dotrze do naprawdę wysokiej ilości odbiorców, niezależnie od ich płci, wieku lub grupy społecznej. Bez wątpliwości więc odnajdzie się masa osób, jakich zaciekawi reklama na billboardach. Wykorzystując tą formę reklamy wolno spodziewać się istotnie kapitalnych rezultatów.

Postęp techniczny dostrzegalny jest w każdej dziedzinie życia, natomiast w branży reklamowej stanowi podstawę do rozwoju i przygotowywania jeszcze lepszych kampanii. Każdej filii reklamowej zależy, aby trafić do jak najogromniejszej grupy użytkowników co bez wątpienia upraszcza stosowany w telebimach ekran led (ekran led sopot aleja niepodległości), który niesamowicie wpływa na jakość prezentowanego obrazu. Z pewnością inwestowanie w takiej jakości ekrany umożliwi powodzenie i obfite korzyści każdej firmie, która się na to zdecyduje. W sytuacji, jeśli posiadamy małą firmę, która wymaga reklamy niewątpliwie dobrze jest sięgnąć po to wyjście. W tej sytuacji ogromnym uproszczeniem staje się opcja pertraktowania cen najmu ekranu, a w szczególności proponowana pomoc specjalistów, na temat najlepszego miejsca na telebim, jego wymiarów,oraz pomoc przy doborze optymalnego rozwiązania. Twórcy reklam starają się dotrzeć do ewentualnego klienta niemal na każdym kroku, stąd wielkie powodzenie reklam w autobusach i tramwajach.

Ludzie, którzy odbywają autobusem nudną oraz dłużącą się podróż, lubią skoncentrować na czymś uwagę. Nie każdy jest w stanie oddawać się lekturze w trakcie jazdy, jak także nie zawsze spotka się towarzyszy podróży, z którymi można pokonwersować. W tej okoliczności monitor zamontowany w busie sprawdza się doskonale, nawet jeżeli wyświetla wyłącznie nieliczne informacje oraz filmiki reklamowe.
ekran z technologią LED
Author: Alex Liivet
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które zainteresowała reklama w autobusie, powinny skontaktować się z miejscowym przedsiębiorstwem komunikacyjnym bądź z prywatnym przedsiębiorcą, który zapewnia transport przy wykorzystaniu mniejszych busików. Warto jednakże mieć świadomość, że sporo przedsiębiorstw komunikacyjnych gwarantuje już zamontowane monitory i musi się jedynie wykupić emisję własnej reklamy. Z kolei chcąc zamieścić reklamy w prywatnych pojazdach, najprawdopodobniej trzeba będzie kupić własne monitory, co może podnosić koszty (szczegóły na stronie). Odpowiednio zatem będzie wejść na stronę przedsiębiorstwa komunikacyjnego, żeby dowiedzieć się, czy umożliwia zamieszczanie reklam w swoich pojazdach oraz czy dysponuje odpowiednim sprzętem.