You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Gry na konsolę - Playstation, Microsoft, Nintendo

on Feb 14, 2015
Konsoli nie można po nabyciu udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak robi się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można dołączyć jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i ekran. Swobodne używanie Internetu albo komunikatora na sprzętach najnowocześniejszej generacji jest możliwe już dzisiaj. Szczególnie to przede wszystkim tanie gry na PS3 (tutaj sklep z grami) są często wybierane przez młodzież. Cena wcale nie przekłada się na jakość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do określonych konsoli dodawać akcesoria takie jak klawiaturę, myszkę czy nawet dysk twardy.

W dużym stopniu ułatwić to może grę, dzięki czemu staje się ona znacznie bardziej interesująca oraz przyjemniejsza. Użytkujący mobilne urządzenia mogą bez problemu grać w gry na PS3 w każdym miejscu, zarówno w podróży, jak i na miejscu – w domu. Na rynku obecnie znajduje się parę wartych uwagi urządzeń. Japońskie Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol nowszych generacji sięgają do 1300zł, zależnie od opcjonalnych dodatków.

Wydając mniej pieniędzy można dostać Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują wokół 400zł za nowy sprzęt. Gracze wybierający konsole na pewno są na bieżąco z dostępnymi wśród ofert nowościami. Firmy troszczą się o to, by odpowiednio wcześniej wypuszczać na rynek najnowsze oferty, by każdy zainteresowany mógł od razu je kupić. Dziś proponowane graczom przenośne urządzenia są na baterie, co dla niektórych może okazać się problemem lub również utrudnieniem. Bezproblemowo można jednak na długo sprzęt naładować, a ponadto zabrać ze sobą w drogę ładowarkę – tak bardzo poręczną.
Gry na konsole w Blackgames
Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo ciekawych produkcji, głównie FPS (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościówek.

Najlepsze gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najzdolniejszych gitarzystów. Pochwalić trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 wyszło wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, mają dużo poprawioną szatę graficzną. Największe przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone.

Konsola XBOX 360 zaś posiada nawet większe spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na monitor. W tej serii znajdziemy mnóstwo pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta też może się poszczycić świetną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Proponowane teraz sprzęty do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 lub również marki Microsoft, czyli Xbox 360 mogą zaoferować exclusivy, tj. gry z przeznaczeniem tylko na jedną z platform. Patrząc dzisiaj na tanie gry na PS3 ich poziom dorównuje także tym droższym, pojawiającym się w każdym sezonie na rynku. Użyteczność mobilnych urządzeń jest dzisiaj szczególnie duża.