You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Innowacyjne technologie dla konsoli

on Feb 17, 2015
dzieci grają na konsoli xbox
Author: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że niewątpliwie gry na konsole to coś wspaniałego. W końcu definitywnie każdy człowiek musi raz na jakiś czas się rozerwać. Dzięki takowej formie rozrywki możemy doskonale się zabawić. Akurat odnośnie tego zapewne nie mają nawet niewielkich wątpliwości zapaleni gracze. Cóż, jednakże to zapewne najmniejsza tajemnica, że w wielu przypadkach po prostu nie jesteśmy w stanie wyrobić finansowo. A więc mowa w tym momencie o tym, że dla bardzo wielu Polaków np.

xbox to bardzo duży wydatek.
dzieci grają na konsoli xbox
Author: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chciałbyś w takim razie zakupić przykładowo ps3, ale nie posiadasz zbyt wielu pieniędzy, to w sumie musisz zwrócić uwagę, iż na spokojnie kupisz ją za mniejsze pieniądze! Kolejne wersje gry są wzbogacane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz może jednym nieostrożnym ruchem wypłoszyć z ukrycia zwierzynę lub uruchomić alarm. Jest to impuls zauważalny przez wroga i wywołuje trudne do przewidzenia skutki. W grze pojawiają się też sceny bardziej widowiskowe.

Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, olbrzymie wybuchy czy inne efektowne okoliczności wywołujące bardzo silne emocje u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz nowocześniejszą i bardziej skomplikowaną broń. Umożliwia to dokonanie stosunkowo skomplikowanych akcji o charakterze wojennym. W końcu funkcjonują serwisy aukcyjne, dzięki którym spokojnie mamy okazję ze wszystkim sobie poradzić. Nie ma nic nieodpowiedniego w tym by kupić używaną konsolę. W bardzo wielu przypadkach takowe rozwiązanie jest dużo tańsze, lecz także doskonałe pod wieloma innymi względami.

A więc zasadniczo na kupno konsoli playstation czy xbox stać większą liczbę ludzi.
GTA 5
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
I chociaż najnowsze gry playstation (gta 5 recenzja) tworzone są na coraz to nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda nadal jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Najświeższa wersja gry Battlefield, aktualnie już numer 4, będzie w sprzedaży 31 października. I z pewnością ucieszą się wszyscy fani tej gry, że nie będą musieli inwestować w nowy sprzęt, aby móc zagrać w ostatnią jej edycję. Prowadzone są też kalkulacje wśród znawców tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie nadal jeszcze dostępna na nienowym już, lecz sprawdzonym sprzęcie. Szczególnie, że producenci gry deklarują, iż będą robić wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt.

Bez względu na to, jakiego typu sprzęt zostanie użyty, gra Battlefield niezmiennie będzie jedną z najbardziej poszukiwanych gier tego typu. W zasadzie to jest tak, iż także niemałym wydatkiem finansowym są najzwyczajniej najróżniejsze gry. Cóż, w istocie gry na konsole są dużym wydatkiem. Zapewne każdy gracz konsolowy się z tym zgodzi. Dobrze, ale zatem co zrobić, jeżeli nie chcemy przez długi czas katować jednej gry? Cóż, przynajmniej według mnie to jest tak, że wystarczy trochę się rozejrzeć za tymi używanymi grami. Choćby na aukcjach mamy okazję trafić na niesamowicie tanie gry. Czyli podsumowując - spokojnie możemy sprawić dla siebie konsolę bez konieczności wydawania za wielu pieniędzy.