You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie znasz dobre suplementy na powiększenie masy mięśniowej?

on Feb 17, 2015
ćwiczenia
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że widzieliśmy kulturystę, niekoniecznie na żywo, ale na pewno widzieliśmy takich sportowców w TV lub Internecie. Nie jest łatwo wyrzeźbić takie ciało, jakie możemy zobaczyć na zawodach. Ale, jeżeli będziemy mieli odpowiedniego trenera, to na sto procent nam się uda. Jest parę przypadków na świecie, które własnym samozaparciem, bez pomocy trenera, dali rade osiągnąć sukces w kulturystyce, ale to wyjątki.

siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
Najistotniejsze to pamiętać, że każdy człowiek jest inny i nie wszystko, co świetnie działa na kolegę, niekoniecznie spowoduje takie skutki i dla nas. Na dzisiejszym rynku działa wiele firm, zatem nie powinniśmy mieć problemu z odszukaniem różnorodnych środków i wypróbowaniem ich. Najlepiej jest nabyć interesujący nas produkt, a następnie sprawdzić suplement o podobnym składzie innej firmy i przekonać się, po którym czujemy się lepiej. Jeżeli zaś coś nam szkodzi, zmieńmy suplement i również obserwujmy swój organizm.

Możemy wybierać spośród różnorakich preparatów. Co się do nich zalicza? Osoby, które liczą się na zawodach kulturystycznych zawsze mówią, że dieta to najważniejszy aspekt. Jeśli chcielibyśmy mieć tak wspaniałe ciało jak oni trzeba wprowadzić w swoja codzienność dietę i zacząć ćwiczyć. Dieta bez ćwiczeń i ćwiczenia bez diety – nie zrobią z nas kulturysty.

Z tego powodu diety kulturystyczne są zazwyczaj układane indywidualnie, jak na przykład w tym źródle - http://budujmase.pl/diety/o-dietach/6072-ukladanie-diety-kulturystycznej.html. Jeśli chcemy zostać kulturystą, powinniśmy znaleźć kogoś, kto ułoży nam właściwą dietę wysokobiałkową. Taka dieta pozwoli nam zbudowania odpowiedniej masy mięśniowej. Poza tym do wszystkich posiłków musimy spożywać właściwe suplementy. Musimy pamiętać, że zażywanie sterydów oddziałuje na komórki naszego ciała.

Ich właściwym wpływem jest to, że w niedługim czasie w wyraźny sposób mamy szansę przemienić masę mięśniową i zyskać na sile fizycznej. Nie mniej pamiętajmy, że nazbyt długie stosowanie sterydów, szczególnie w niekontrolowany sposób ma szansę doprowadzić do zmian w naszym owłosieniu, w popędzie seksualnym, czy mamy szansę dopuścić do zbyt znacznego przyrostu masy, co będzie się cechowało wzrostem klatki piersiowej. Oczywiście sterydy są dla ludzi i mamy szansę z nich korzystać, nie mniej pamiętajmy, że należy to zrobić z umiarem, według ścisłych wytycznych, a wówczas wszystko będzie dobrze oraz będziemy mogli się cieszyć z uzyskanych wyników. Należy wiedzieć, że żadne suplementy na masę - http://www.budujmase.pl/filmy/filmy-suplementacja/6015-suplementy-na-mas%C4%99,-bcaa,-dieta-dla-grupy-krwi.html - nie dają rezultatu błyskawicznie i nie mają zastępować treningu, ale tylko go wspierać. Dlatego wybierajmy mądrze, aby cieszyć się efektami, jakie bez wątpienia nadejdą.