You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Marketing w wielkim mieście

on Mar 30, 2023
Współczesna reklama oferuje bardzo wiele możliwości promocji firmy bądź towaru. Można do tego celu stosować tak klasyczne kanały promocyjne (reklama w środkach masowego przekazu), jak również najnowocześniejsze formy promocji.
reklamy zewnętrzne w mieście
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jako że w dzisiejszych czasach istotna jest zarówno trafność, prędkość jak i urozmaicenie reklamy, stąd na tym właśnie rynku prym wiedzie reklama multimedialna (czyli następczyni reklamy TV). Wiele z przedsiębiorstw zajmujących się reklamą zajmuje się również zaprojektowaniem i uskutecznieniem reklamy wyświetlanej na tzw. telebimie - np.: szczegóły w linku. Początkowym zadaniem pracownika takiej firmy jest odnalezienie dobrego miejsca w którym nadawanie reklamy (zobacz http://www.studioprinter.pl/oklejanie-samochodow-aut/) przyniesie jak największe profity. Punktami w jakich opłaca się montować telebimy są centralne dzielnice dużych miejscowości, w których ruch samochodowy a także pieszy jest ogromnie intensywny, a co się z tym wiąże naszą reklamę spostrzeże olbrzymia ilość możliwych klientów. Podstawowym warunkiem skuteczności takiej postaci reklamy jest to, by wyróżniała się ona spośród wielu innych. W wielkich aglomeracjach miejskich, zapełnionych tego rodzaju reklamą może to być zadaniem trudnym, stąd tak istotny jest ciekawy projekt, przyciągający wzrok przechodniów.reklama zewnętrzna
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Musimy zatem odnaleźć dobrych zawodowców trudniących się marketingiem. Nie jest to skomplikowane zadanie, starczy wystukać w wyszukiwarkę hasło: telebim plus nazwa naszego miasta, by odnaleźć jednostkę która zaprojektuje oraz uskuteczni dla nas telebim za przystępną cenę. Albo zerknąć tu - reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/kasetony-z-dibondu/) emitowana na wielkim ekranie na pewno dotrze do wielu prawdopodobnych klientów. Co istotne, przekazy emitowane na ekranie są dostrzegalne 24 godz. na dobę, więc nie da się podobnej reklamy przegapić. Treści promocyjne wyświetlane na telebimach powinny być krótkie, w większości reklam nie przewyższają one minuty.

Ostatnimi czasy da się usłyszeć głosy krytyki wymierzone w stronę takich form marketingu. Zachodzą przeróżne kontrowersje mające związek z wysyłaniem treści reklamowych na telebimach, poniektórzy uważają, że mogą one wywierać wpływ na zmniejszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może tak być jedynie wtedy, gdy miejsce prezentacji jest nieodpowiednio wybrane, światło LED może wtedy oślepiać kierowców.