You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Masz własną firmę i pojawiają się problemy? Zobacz, kto jest w stanie ci pomóc

on Mar 30, 2023
W latach ’90-tych w naszym kraju zrodziło się wiele firm. Dlaczego? Nastała demokracja. Rynek się obudził. Ludzie zaczęli zakładać swoje biznesy i próbować swych sił na rynku polskim i zagranicznym. W krótkim okresie czasu rozwój okazał się błyskawicznie.

szkolenie biznesowe
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy prezesi biznesów znają się przecież na wszystkim. I dobrze. Nie można być omnibusem. Dlatego w przedsiębiorstwach powołano wiele działów – choćby takich jak marketing, by móc kontaktować się z innymi przedsiębiorstwami czy dziennikarzami. Są i tego typu przedsiębiorstwa, gdzie obsługę kontaktów firmowych i dbania o wizerunek przekazuje się innym. Agencja public relations – o niej mówimy. Należy również zauważyć, że marketing to nie to samo co PR (marketing musi dbać o relację firma-klient, PR o kontakt firma-pracownicy, osoby inwestujące, samorząd, media).użyteczne informacje (wróć)Obie dziedziny współdziałają ze sobą, umacniają się. Dla sprecyzowania - agencja public relations zajmuje się promowaniem zakładu, dba o odpowiednie kontakty z dziennikarzami, doskonałe relacje z inwestorami, robi eventy.

Co zrobić, gdy firma, która do tej pory nie imała się kłopotów, nagle zaczyna je posiadać?Jeżeli nie utrzymuje działu public relations, najlepiej jak najszybciej wynająć agencję public relations.Jeżeli firma ma siedzibę w wielkim mieście, nie może mieć żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniej. Weźmy np. Wrocław… Starczy otworzyć komputer, napisać ‘zarządzanie kryzysowe wrocław’ i już wyświetli się cała lista tego typu firm. Agencja pokaże drogę firmie. Powie, co można zrobić. Napisze odpowiednie komunikaty dla dziennikarzy. Opowie, jakie mogą być możliwe działania. Odpowiednio pokieruje tak, aby firma szybko odzyskała właściwą renomę i wybrnęła obronną ręką z tych problemów - więcej PR Time.

biznes
Author: Betsy Weber
Source: http://www.flickr.com
Dlaczego trzeba wpisać takie słowa jak ‘zarządzanie kryzysowe wrocław’? Otóż dlatego, iż kryzys zjawia się nagle. Zarząd firmy nie ma chwili do stracenia. Często jest tak, iż nie tylko dni, lecz też godziny się liczą. Niepokoje czy kłopoty należy starać się uspokoić jak najszybciej. A w przyszłości im zapobiegać. Stąd właśnie tak ważna jest współpraca z prestiżową agencją public relations.