You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Miłość z internetu

on Mar 30, 2023
Czy w sieci można natrafić na miłość życia? Naturalnie, czego dowodem są statystyki oraz...szczęśliwe związki. Albowiem co ósma para w Europie zawiera znajomość właśnie w cyberprzestrzeni. W Polsce już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, licząc na poznanie towarzysza na resztę życia. Czy dobrze jest logować się na tego typu serwisach?


kobieta korzysta z konta internetowego
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, albowiem szukanie partnera w sieci to wielka przygoda. To my decydujemy jakie cechy powinna posiadać osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, uwodzić, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. Tempo znajomości zależy tylko od nas. W poszukiwaniu ukochanej osoby, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej ulicę dalej, możemy w rodowitym Angliku.

Nierzadko słyszymy o związkach osób różnych narodowości, dziś jest to właściwie na porządku dziennym. A że polskie kobiety cenią sobie wartości moralne i rodzinne, potrafią się wspaniale realizować zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym – nie zaskakuje informacja, że cieszą się tak wielkim powodzeniem w świecie. Toteż warto zrobić pierwszy krok i zostać użytkownikiem portalu. Przecież nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać to co najpiękniejsze w życiu – miłość.

Zanim założymy konto na portalach typu: randki przez internet, zastanówmy się jakie mamy oczekiwania co do przyszłego partnera. Oczywiście, samo stawianie wymagań wielokrotnie nie ma sensu, albowiem miłość jest ślepa, mimo wszystko plan mieć warto. Wymieniając swoje zainteresowania oraz oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.


laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy spokojnymi osobami i chcemy w najbliższym czasie założyć rodzinę na pewno nie dogadamy się z osobą szukającej jedynie przygody. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien mieć jego wymarzony ukochany, toteż powinno się czytać profile pod tym kątem. Nie zapominajmy jednak, iż nie ma ludzi idealnych nie przesadzajmy więc z metrową listą oczekiwań. Trzeba poznawać, szukać, a miłość z całą pewnością się znajdzie.