You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Najbardziej skuteczna reklama zewnętrzna

on Mar 30, 2023
Niewątpliwymi zaletami tzw. reklamy zewnętrznej jest jej szeroki zasięg, niskie (w porównaniu z tradycyjnymi kanałami) koszty mające związek z jej ekspozycją, nieomal nieograniczona dostępność, jak też możliwość dywersyfikowania grup konsumentów poprzez właściwy dobór punktu jej lokalizacji. Reklamując się za pośrednictwem billboardów poniesiemy co prawda trochę mniejsze koszta aniżeli reklamując się przy użyciu telebimu, jednak moc przesyłanych treści będzie dużo mniejsza.

reklama na telebimie
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Telebim ledowy to współczesna i bardzo skuteczna postać marketingu. Wskutek dużej dynamiczności obrazu reklama agencja reklamowa kraków taka przykuwa uwagę potencjalnych klientów, docierając do ich znacznego grona. Taka postać reklamy (zobacz oklejanie aut wrocław) zewnętrznej jest z pewnością bardziej efektywna niż zwyczajne billboardy, gdyż we współczesnych czasach aby zaistnieć należy się przebić poprzez ogromny gąszcz konkurentów, by pokazać klientowi że istniejemy, i mamy dla niego coś unikalnego. Polecam zobaczyć: .

O ile telebim będzie odpowiednio umiejscowiony, wówczas jego przekaz dzięki dynamice obrazu z pewnością przykuje uwagę tak kierowców jak również pieszych - . Wielką zaletą emitowanych w tenże sposób spotów jest dodatkowo element zaskoczenia który pozyskujemy dzięki dynamicznej odmianie reklamy którą jest animacja. Za pośrednictwem takiej formy reklamy w krótkim czasie będziemy w stanie przedstawić naszą propozycję ewentualnemu odbiorcy, a tym samym zachęcić go do korzystania z naszych usług lub też wyrobów. Dzięki temu rozwiązaniu można mieć pewność że każda z kampanii reklamowych będzie spostrzeżona przez znaczne grono prawdopodobnych klientów.

Wysyłany przez telebim animowany przekaz z pewnością w wyższym stopniu zapada w pamięć mijających go potencjalnych klientów, niż nieruchomy przekaz zamieszczony na zwykłych tablicach reklamowych, a emitowane poprzez diody światło powoduje, że telebim będzie widzialny nawet nocą bądź przy mocno ograniczonej widoczności. W zależności od naszego zapotrzebowania taki telebim pozwala na emisję reklamy w konkretnej częstotliwości, dzięki czemu przedstawiana treść nie znudzi się odbiorcom. Oprócz tego gdyż zwykle takie reklamy umieszczane są w dużych miejscowościach, decydując się na tą odmianę reklamy znacznie podwyższamy nie jedynie rozpoznawalność ale również prestiż naszego przedsiębiorstwa.