You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Pierwsza praca ,pierwszy sukces

on May 8, 2021
Zamierzając wkroczyć na rynek pracy, trzeba postarać się, by umocnić swą pozycje w oczach pracodawcy. Wraz podniesieniem poziomu poziomuwyedukowania potencjalnych pracowników, wzrastają również wymagania pracodawców względem ludzi, których mieliby zatrudnić. Co więc trzeba uczynić, aby stać się najlepszy?


Pierwsza praca (zobacz badania okresowe w czasie pracy) to duży stres. Lata, kiedy pracodawcy prześcigali się w wyścigu o pracownika dawno minęły. Pierwszym krokiem w kierunku awansu czy znalezienia pierwszej pracy jest odpowiednio zbudowane CV - porady na Wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest to rzecz prosta. Aplikując na pierwsze stanowisko pracywartomieć świadomość, że zapewne jest się jednym z kilkunastu lub setek kandydatów. Jak wiadomo kluczowe jest pierwsze wrażenie. By to osiągnąć, a tym samym przejść do ostatecznego etapu jakim jest rozmowa kwalifikacyjna, należy wzbudzić zainteresowanie u przyszłego pracodawcy. W artykule na sprawdzisz pytania padające na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jakim sposobem?

Przede wszystkim wypada pamiętać o dobrym zdjęciu dodawanym do CV. Dobra aparycja jest rzeczą niezwykle ważną na wielu stanowiskach, zatem absolutnie zabronione jest wysyłanie zdjęć pokazujących nas na wakacjach czy załączanie tak zwanych selfie.
pracodawca
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Najlepszym rozwiązaniem będą zdjęcia dowodowe.

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej danych na przedstawiany temat, to spójrz na opublikowany tu (https://inito.pl/uslugi-ksiegowe/) post a znajdziesz dodatkowe ciekawe informacje.

Jeśli takowym nie dysponujemy, a nie planujemy przeznaczać funduszy na fotografa, poleca się wykorzystać jeden z wielu edytorów graficznych przeznaczonych do domowej obróbki zdjęć.


Kiedy nie jest to twoja pierwsza praca,następnym działaniem jestzbudowanie swojej historii w taki sposób, żeby wydała sięwarta uwagi potencjalnemu pracodawcy. Błędem jest wypisywanie wszystkich obejmowanych stanowisk. Starajmy się wybierać te epizody życia, które prezentują nas jako specjalistę dobrego na konkretne stanowisko. Za duża lista objętych w ciągu życia stanowisk może sugerować, iż może się być osobą zmienną.Gdy będziemy zaproszeni do kolejnego etapu, należy zastanowić się o co pytać na rozmowie o pracę. Z pomocą śpieszą liczne witryny internetowe przeznaczone osobom wkraczającym na rynek pracy. Są źródłem wielkiej ilości ciekawostek potrzebnych przy szukaniu lepszej pracy, gwarantując dobry start.