You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe nośniki reklamowe, dlaczego panele LED cieszą się taką popularnością.

on Jan 3, 2023
Rynek reklamy zewnętrznej także w ostatnim czasie zaczął korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Jeszcze do niedawna wykorzystywano na nim w pierwszej kolejności najróżniejsze tablice reklamowe, bilboardy i plakaty. Każdy z tych nośników miał inne wykorzystanie, zależnie od rodzaju reklamy i charakteru prowadzonej kampanii firmy reklamowe proponowały inne rozwiązania.

reklama
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Lecz zasadniczym minusem statycznych form było i w dalszym ciągu jest to, że wszystkie zmiany wyświetlanej reklamy będą się wiązać z koniecznością przyklejenia jej przez kogoś. Będzie to wymagało nie tylko ludzkiej pracy i konieczności dalekich czasem dojazdów, ale też nie daje wiele elastyczności. Dlatego też najczęściej tablice tablice magnetyczne na wymiar reklamowe łódź czy bilboardy są jednak używane przy nieco dłuższych kampaniach, ponieważ krótsze zwyczajnie się nie opłacają i będą wymagać dużej ilości pracy. Zamówiona przez klienta reklama naklejana jest na parę tygodni czy nawet miesięcy, i w takiej też postawi czekać będzie na zakończenie emisji - ile kosztuje reklama świetlna łódź.Wejście do sprzedaży nowoczesnych paneli LED spowodowało małą rewolucję na reklamowym rynku. Ten rodzaj nośnika daje bowiem bardzo duże na różnych płaszczyznach i zupełnie zrozumiałe jest, że cieszy się tak dużą popularnością. Po pierwsze reklama świetlna łódź wykorzystująca ledowe panele wykazuje się ogromną elastycznością. Emitowanym obrazem będzie sterował komputer, więc nie ma żadnego problemu, żeby nawet co parę sekund wyświetlać inną reklamę. Odpada konieczność przyklejania kolejnych plakatów, wszystko sprowadza się do odpowiedniego ustawienia parametrów emitowania.

wykorzystanie telebimu
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym plusem paneli LED będzie ich bardzo duża elastyczność. Zbudowane są one z niewielkich modułów, jakie można łączyć ze sobą w jedną większą całość. Przez to nie tylko można łatwo uzyskać potrzebny rozmiar, lecz również w razie potrzeby łatwo wszystko zdemontować i zawieść do innego miejsca. To akurat często jest wykorzystywane przy różnego rodzaju imprezach sportowych i kulturalnych, gdzie wielkie telebimy są bardzo ważnym elementem całego wyposażenia.