You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Różne propozycje technologiczne dla firm

on Feb 17, 2015
Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sprawny elektroniczny obieg dokumentów dla firm W ostatnich latach to właśnie obieg dokumentacji w firmie budził sporeproblemywśród pracowników odpowiedzialnych za koordynowanie nią, błędy w tym temacie przekładały się bowiem także na inne sfery jej funkcjonowania. W dzisiejszych czasach również mówimy na temat, którego nie można lekceważyć, nie jest to już jednak kłopot nie pozwalający nam zasnąć. Jak to możliwe? Okazuje się, że z pomocą przychodzą nam obecnie profesjonalne programy komputerowe umożliwiające odbywający się bez błędów elektroniczny obieg dokumentów.

Nauka języka w firmie
Author: Moose.pl
Source: www.moose.pl
Pracownicy wykonują zlecenie, potwierdzają przejącie szkolenia, dokument szkolenia staje się zrealizowany, a następnie odbywa się akceptacja zwrotów kosztów wyjazdu. Jak widać każdy z etapów przetwarzania takiej informacji charakteryzuje się określonym zbiorem pracowników wykonujących określone operacje na dokumentach oraz określonym zestawem możliwych stanów dokumentu. Są to swoiste cechy procesu workflow.

Systemy obiegu dokumentów umożliwiające takie działania to między innymi: eSoda (program darmowy), BOS, eDokumenty (licencja to koszt 850 zł za każde stanowisko) lub M-Files. Umożliwiają one na przykład obieg faktur, wszelkiego rodzaju zleceń jak i również informacji handlowych, obsługują faks oraz skaner, klasyfikują dokumenty i powalają na ich szybkie odszukanie. Komputeryzacja oraz ekonomiczna praca stawia się dzisiaj na pierwszym miejscu właściwie w każdej dziedzinie. Ekonomiczna praca i efektywne zarządzanie dokumentami są drogą do sukcesu.

Istnieje dużo możliwości wewnętrznego i zewnętrznego przesyłania pism w firmie. Niezastąpionym rozwiązaniem jest system elektronicznego obiegu dokumentów. Jego pozytywy dostrzegło już wiele firm i stale rośnie liczba klientów firm, oferujących usługi usprawniania pracy w ten sposób.