You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

on Sep 30, 2019
Ludzkie potrzeby, nowsze rozwiązania w każdej jednej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie jest związane - niektóre zawody znikają po prostu z rynku.


Przykład - proszę bardzo. Na pierwsze miejsce wyraźnie wysuwają się rzemieślnicy, a więc takie zawody jak szewc, kowal, albo jeszcze starsze - chociażby zdun, młynarz, kaletnik.
wzrost sprzedaży
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com


Teraźniejsza młodzież to pewne nawet nie ma pojęcia, iż takie zawody kiedyś istniały. Postępujący rozwój techniki na zawsze wyeliminował te zawody i odebrał zatrudnienie rzemieślnikom. W ich miejsce z kolei powstało zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to źle? Raczej nie, bo zatrzymanie się w jednym punkcie przyniosłoby o wiele więcej więcej złego. Na jakie zawody zatem aktualnie jest największe zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najczęściej szukani specjaliści w swych branżach i należy dodać - doskonale opłacani. Weźmy pod uwagę choćby taki zawód jak webdeveloper. Nie macie pojęcia, na czym jego praca polega? W największym skrócie mówiąc to osoba zajmująca się budowaniem witryn internetowych. Jego kluczowym obowiązkiem okazuje się opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować zarówno budowę, jak i zapewnić praktyczność konkretnej strony.


dokumentacja
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com


Nietrudno dostrzec, iż zapotrzebowanie na nowe zawody kreuje bardzo szybki postęp techniczny.
Można się zatem spodziewać, iż w ciągu kolejnych kilkunastu lat zrodzi się totalnie inna profesja,o której w obecnym czasie nie mamy nawet pojęcia. Taka bywa kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.