You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Telebim jest idealnym urządzeniem tak i na imprezach masowych, jak i przy reklamie

on Mar 30, 2023
Istnieje sporo okoliczności, które wymagają zainstalowania dużego ekranu i przedstawiania na nim przygotowanych treści albo filmików. Tyczy to w równym stopniu przeróżnych imprez masowych, jak i kampanii promocyjnych, które przeprowadzane są przy wykorzystaniu telebimów. W każdym przypadku trzeba zainwestować w rzeczywiście odpowiedni sprzęt, by mieć gwarancję, że to, co chce się pokazać, będzie doskonale widoczne.

ekran LED
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com
Telebim doskonale staje na wysokości zadania w każdych okolicznościach

Matryca telebimów jest złożona z diod led, dzięki czemu gwarantują one niezwykle wyraźny i dobrze widzialny obraz. To szczególnie ważne, kiedy monitor jest instalowany na zewnątrz, jak ma to miejsce w przypadku reklam ledowych, czy imprez masowych, które często odbywają się na stadionach, w parkach czy błoniach. Parametry telebimu powodują, że emitowany obraz jest czytelny oraz wyraźny nawet w dużym nasłonecznieniu, w każdych warunkach pogodowych i o każdej godzinie. Wykorzystując telebim z diodami led, ma się pewność powodzenia przedsięwzięcia oraz wie się, że żaden szczegół nie zepsuje imprezy. Szczegóły: telebim Goldap przy Armii Krajowej.

Telebim doskonały w reklamie

Firmy zajmujące się reklamą oraz marketingiem coraz częściej stosują narzędzia, jakim są ekrany oraz telebimy - polecam stronę. Zastępują one tradycyjne billboardy, ponieważ są nowoczesne, doskonale przyciągają uwagę, mają możliwość przedstawiać interesujące i bardzo różnorodne treści. Wspaniale spisują się one w miastach, coraz częściej pojawiają się na trawnikach przy skrzyżowaniach, przy rondach, jak też na domach. To innowacyjna i skuteczna forma reklamy, która oferuje całkiem nowe szanse i może przyciągnąć uwagę naprawdę wielkiej grupy ewentualnych klientów.

Na imprezach plenerowych okazuje się niezastąpiony

Kiedy organizuje się wydarzenia sportowe lub [job service - agencja pracy holandia] kulturalne, które mają szansę wzbudzić zainteresowanie liczniejszej grupy widzów, bardzo często urządza się spotkania na skwerach albo rynkach i montuje na nich telebim. Przez to każdy może zobaczyć, co dzieje się na scenie, czy na murawie, chociaż nie ma bezpośredniego widoku na to miejsce. W takich sytuacjach telebim również sprawdza się idealnie, gdyż ma wielki ekran i gwarantuje czytelność i wyrazistość obrazu.