You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Ucz się wykorzystywać swój umysł - jakie są sposoby, aby tego dokonać?

on Mar 30, 2023
Wszyscy tak mamy, że raz czujemy się całkiem fajnie a innym razem gorzej. Gdy w gorszym dniu mamy jakieś istotne sprawy do wyjaśnienia to jest ogromne prawdopodobieństwo, że zrobimy coś źle, czyli w potocznym języku damy plamę. Niestety nie zdajemy sobie sprawy, że ten nastrój jest zależny w największej mierze od nas samych.
To my możemy sprawić, że wszystko będzie wyglądać lepiej, że zaczniemy czuć się pewniejsi siebie. Trzeba tylko nauczyć się korzystać z możliwości własnego umysłu. Dzięki terapii, w której zwraca się uwagę na biofeedback możemy zmienić swój stan fizjologiczny, a co za tym idzie, gdy przestawimy się na pozytywne nastawienie uda nam się osiągnąć dobry efekt w czasie każdego działania - Impuls. Dlatego tak ważna jest praca nad sobą. Wielu ludzi często chce zmienić to, co widzą wokół, a rzeczywistość jest taka, że powinni najpierw zmienić siebie. Potrzebny jest do tego specjalista, osoba, która ogarnia różne techniki, które pozwalają na wprowadzenia ciała za pomocą umysłu w odpowiedni stan.

Wiadomość zwrotna dotycząca zmian fizjologicznychModel mózgu
Author: Lwp Kommunikáció
Source: http://www.flickr.com
Często zależy nam na tym, by opanować nerwy. Ale samemu trudno dojść do tego, jakie czynniki nam pomagają, a co jest wartością obciążającą. W takiej sytuacji powinniśmy skorzystać z metody, jaką jest biofeedback. Wiąże się on z informacją zwrotną dotyczącą naszych stanów fizjologicznych. Dzięki temu dociera do nas w jaki sposób zapanować nad tym, co niekorzystne i jak zwiększyć właściwe fizjologiczne odczucia, za pomocą poprawy odbioru psychicznego. To terapia, która była w stanie pomóc wielu sportowcom osiągnąć wyżyny ich możliwości. Jeśli więc zauważymy, że mamy spore problemy z własnymi reakcjami na sytuacje , które wywołują stres, warto spróbować wykorzystać tę właśnie metodę. Warto dowiedzieć się czy gdzieś w okolicy, jest ktoś, kto jest w stanie nas w tego typu terapię wprowadzić. Co istotne metoda ta nie ma skutków ubocznych. Jest całkowicie bezpieczna a jej skuteczność w ogromnej mierze opiera się na chęciach pacjenta. Dobrze, więc pomyśleć, czy akurat taki bez lekowy sposób nie byłby najlepszy, jako pierwszy, a może i ostatni krok w wyzbyciu się wielu problemów z niechcianymi reakcjami fizjologicznymi w różnego rodzaju stresujących sytuacjach.