You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W której specjalizacji będzie najwięcej pracy?

on Jan 24, 2020
2018 rok będzie korzystny dla pracobiorców – ilość ofert pracy będzie wzrastać, szczególnie w sprzedaży, obsłudze klienta a także finansach. W niektórych sektorach, jak IT, wyraźnie zaczyna już być odczuwalny niedostatek wykwalifikowanej kadry.


w minionym kwartale roku najwięcej propozycji zatrudnienia pojawiło się w specjalizacjach IT, księgowości i bankowości. Nie brak także ofert typu production manager. Jednak ich dominacja się zmniejsza. Zapotrzebowanie na pracobiorców wyraźnie obniża sektor bankowy. Analogiczny spadek pojawił się w administracji a także w propozycjach dla kadry zarządzającej. Branże, które w 2018 roku zatrudniać będą najwięcej pracobiorców, to handel, obsługa klientów bądź finanse. Tutaj zanadto wiele się nie odmieni. Zaobserwowano wzrost liczby ofert pracy w turystyce i hotelarstwie, budowlance i opiece zdrowotnej. To sektory, jakie dotąd rekrutowały niewiele, zaś teraz zaczynają powiększać zapotrzebowanie na pracowników, co świadczy o coraz wyższej kondycji krajowej gospodarki.


laboratorium
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com
Coraz większy popyt na pracowników (poznaj ofertę na bhponline ocena ryzyka zawodowego spawacza) wymusi przemianę sposobu pozyskiwania ich. Chlebodawcy, choć najczęściej wypatrują kadr przez sieć, coraz chętniej stawiają na programy referencyjne.

Zaciekawił Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź russian gost szybko, w tym miejscu znajdziesz coś, co prawdopodobnie też będzie równie ciekawe.

To system poleceń pracowniczych, w ramach którego chlebodawcy wypłacają wynagrodzenie PRacownikom, jacy polecą do pracy własnego znajomego a ów znajomy zostanie zatrudniony.


Prognozowany deficyt pracowników w coraz to większej liczbie branż w 2018 roku owocować będzie większym wysiłkiem ze strony pracodawców skierowanym na pozyskanie doświadczonych profesjonalistów. Nie będzie wystarczyło zaoferować dobrą pracę a także płacę, firmy musiały będą postarać się o wiele bardziej.