You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W której specjalizacji będzie najwięcej pracy?

on Aug 17, 2021
2018 rok będzie korzystny dla pracobiorców – ilość ofert pracy będzie wzrastać, szczególnie w sprzedaży, obsłudze klienta a także finansach. W niektórych sektorach, jak IT, wyraźnie zaczyna już być odczuwalny niedostatek wykwalifikowanej kadry.
w minionym kwartale roku najwięcej propozycji zatrudnienia pojawiło się w specjalizacjach IT, księgowości i bankowości. Nie brak także ofert typu production manager. Jednak ich dominacja się zmniejsza. Zapotrzebowanie na pracobiorców wyraźnie obniża sektor bankowy. Analogiczny spadek pojawił się w administracji a także w propozycjach dla kadry zarządzającej. Branże, które w 2018 roku zatrudniać będą najwięcej pracobiorców, to handel, obsługa klientów bądź finanse. Tutaj zanadto wiele się nie odmieni. Zaobserwowano wzrost liczby ofert pracy w turystyce i hotelarstwie, budowlance i opiece zdrowotnej. To sektory, jakie dotąd rekrutowały niewiele, zaś teraz zaczynają powiększać zapotrzebowanie na pracowników, co świadczy o coraz wyższej kondycji krajowej gospodarki.


laboratorium
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com


Coraz większy popyt na pracowników wymusi przemianę sposobu pozyskiwania ich. Chlebodawcy, choć najczęściej wypatrują kadr przez sieć, coraz chętniej stawiają na programy referencyjne.

Zaciekawił Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź russian gost szybko, w tym miejscu znajdziesz coś, co prawdopodobnie też będzie równie ciekawe.

To system poleceń pracowniczych, w ramach którego chlebodawcy wypłacają wynagrodzenie PRacownikom, jacy polecą do pracy własnego znajomego a ów znajomy zostanie zatrudniony.
Prognozowany deficyt pracowników w coraz to większej liczbie branż w 2018 roku owocować będzie większym wysiłkiem ze strony pracodawców skierowanym na pozyskanie doświadczonych profesjonalistów. Nie będzie wystarczyło zaoferować dobrą pracę a także płacę, firmy musiały będą postarać się o wiele bardziej.