You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

W współczesnych czasach każdy powinien mieć jakiekolwiek oszczędności

on Feb 15, 2015
konto oszczędnościowe
Source: millionaireacts.com
Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, zagraniczne podróże. Często decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.

W Polsce nieustannie szerzona jest wiedza na temat tego, w jaki sposób oraz na jak dużą skalę mogą okazać się pomocne fundusze unijne (na temat funduszy unijnych). Duże możliwości, jakie sukcesywnie przedstawiane są naszym przedsiębiorcom działającym w różnych sektorach, aktualizowane są stale o dodatkowe funkcje. Dzięki niemałemu zaangażowaniu naszych polityków możliwe jest realizowanie zamierzonych inwestycji, jakie mają niesamowicie korzystny wpływ na rozwój gospodarki Polski.
spotkanie firmowe w banku
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Dobrym rozwiązaniem może okazać się założenie konta firmowego w tym samym banku, w którym osoba prowadząca działalność gospodarczą ma swój prywatny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Pozwoli to na ominiecie opłat związanych z operacjami między kontami. Aktualnie w ofercie praktycznie każdego profesjonalnego banku możemy znaleźć rzeczy takie jak przykładowo kredyt dla nowych firm, który już sam w sobie niewątpliwie będzie doskonałą propozycją dla wszystkich początkujących przedsiębiorców. Jak sama nazwa wskazuje, z tego typu rzeczy można skorzystać właśnie na samym początku prowadzenia swojej działalności, czyli w okresie, kiedy liczy się dosłownie każda pomoc z tym związana. Zazwyczaj trzeba przy tym spełnić szereg istotnych warunków: kredyt taki można wziąć tylko na ustalone cele, zatem otrzymane w taki sposób pieniądze będziemy musieli przeznaczyć na rzeczy związane z rozwojem firmy.

Z drugiej jednak strony można w taki sposób uzyskać pomoc na całe mnóstwo rozmaitych inwestycji, od zakupu lepszego wyposażenia aż po wynajem odpowiedniej siedziby.
bank
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że, nie zawsze jest różowo i czasem po prostu musimy się zadłużyć. Spore grono ludzi korzysta z chwilówek, które zmuszają nas do spłacenia podwójnej kwoty jaką wzięliśmy. To nie jest dobry pomysł dla nikogo.

Dlatego najlepiej jeśli udamy się do banku po kredyt. Banki oczywiście też oprocentowują zaciągany kredyt, ale nie są to horrendalne kwoty. Prowadzenie działalności jest relatywnie proste, kiedy regularnie przychody pokrywają bieżące wydatki. To jednak sytuacja wymarzona, która niestety nie zawsze przedstawia się tak wzorowo. Niełatwo wtedy obejść się bez systemu wsparcia – banku, który może zagwarantować płynność finansową. Jeżeli zamierzamy modernizować firmę lub po prostu potrzebujemy pieniędzy na aktualną działalność, powinniśmy zainteresować się kredytem hipotecznym dla firm.