You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Życie młodego żaka - czyli w jaki sposób pomóc pociechom poradzić sobie z nauką

on Dec 10, 2018
Szkoła stanowi niełatwy czas nie tylko dla uczniów, ale niejednokrotnie i dla ich rodziców. W razie problemów robimy wszystko, żeby pomóc naszym pociechom.
Rosjanie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Najczęściej udaje się to od razu, jednak zdarza się, że problemy są o wiele poważniejsze.
zadania z matematyki online
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com


O ile przedmioty humanistyczne zdają się być mniej kłopotliwe, o tyle matematyka może naprawdę dać się we znaki. Wielu uczniów nabawiło się z tego powodu sporych kłopotów. Opiekunowie, widząc niepowodzenia swoich dzieci, dają od siebie wszystko, aby pomóc. Nie zawsze bywa taka możliwość. Czasem nie mają czasu, albo ich wiedza nie jest wystarczająca. Oprócz tego, brak cierpliwości lub zdolności dydaktycznych uniemożliwia wspólną naukę. Wtedy pozostaje jedynie dobry korepetytor. Jak się okazuje, nauka matematyki online nie należy do rzadkości - o nauce matematyki online. Bez wychodzenia z domu, bez dźwigania ważących sporo książek można odbyć dodatkową naukę. Liczne serwisy internetowe umożliwiają wsparcie przy analizowaniu materiału szkolnego. Poszczególne tematy korepetycji z matematyki przypisane są do wieku szkolnego i stopnia trudności. Zapewniają materiały dodatkowe, które gwarantują zrozumienie zagadnień oraz podsuwają testy kontrolują wiedzę. Zadania z matematyki online z jednej strony są okazją do przypomnienia sobie materiału, ale również zawierają bazę prawidłowych rozwiązań - szukaj zadań z matematyki online. Dzięki temu na bieżąco można śledzić postępy i wyłapywać trudności.


Czy tego chcemy czy nie, matematyka towarzyszy nam przez całe życie.


Najpierw w wieku szkolnym, a później, kiedy to nasze dzieci napotykają problemy. Dlatego też, jest tylko jedna wskazówka - z matematyką trzeba się zaprzyjaźnić. Im szybciej w to uwierzymy, tym lepiej dla nas.