You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Bez promocyjnych technik handel byłby nieciekawy

on Aug 25, 2020
Każdy doskonale wie, że dzięki rozwojowi sieci świat pędzi jeszcze szybciej. Dziś nie wystarczą nam reklamy w TV, musimy brać pod uwagę marketing internetowy. A jakie są komponenty tego rodzaju marketingu? Oglądamy wiele reklam w Internecie, bywa, że nie są one zbytnio związane ze stroną, na którą weszliśmy. Często wyskakują nam różnego rodzaju reklamy w osobnych okienkach. Do tego dochodzą maile z informacjami reklamowymi. Internet to jedna wielka reklama.

ludziki biegnące z listami
Z tego powodu jest to, tak ważny nośnik marketingowy. Co interesujące wiele firm wybiera tylko i wyłącznie marketing pakowanie przesyłek internetowy, jako pomysł na pokazanie się światu. Bywa, że zapomina się o instrumentach typu programy motywacyjne. Oczywiście są to przedsiębiorstwa, które są nastawione na odbiorcę do czterdziestego piątego roku życia, bywa, że są sfokusowane na grupie ludzi od trzynastego do trzydziestego roku. Wszystko wiąże się z tym, do kogo kierujemy naszą ofertę.

Jeśli czytasz ten artykuł to oznacza, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił - kliknij odnośnik do strony (http://www.ckim.pl/), a odnajdziesz równie wartościowe informacje.

Im młodsi ludzie, tym marketing internetowy jest bardziej trafnym pomysłem na dotarcie do nich. Dla osób starszych często lepszą ofertą marketingową będzie ulotka, którą otrzymają na ulicy lub zostanie im włożona do skrzynki na listy. Ale najwłaściwszą opcją jest łączenie standardowego marketingu z reklamowaniem się w Internecie. Sprawdź na stronie: .

e-marketing
Author: flickr.com
Kto z nas nigdy nie skusił się i nie wysłał ani jednego smsa na jakąś loterię, ręka do góry? Mniemam, że zgłosiłyby się tylko i wyłącznie Ci, którzy nie posiadają smartfona. Każdy wie, że loterie to chwyt marketingowy. Ktoś zarabia na tym, że przesyłamy jakąś informację, która jest bardzo prosta, a potem czekamy na odzew i tak to wszystko się toczy. W teleturniejach pytania są tak proste, że jedynie przypadkiem można źle odpowiedzieć. Z tego powodu wysyłamy smsy.

Później brakuje nam środków na koncie, nie dostajemy nagrody, ale nadal mamy wiarę, że może następnym razem się uda. W dodatku z loteriami sms jest tak, że jeżeli przynajmniej raz wysłaliśmy smsa, bez znaczenia czy to do radia, czy z powodu konkursu w gazecie, to bardzo długo – bywa i tak, że do momentu, gdy zmienimy numer - będziemy otrzymywać smsy dotyczące kolejnych edycji konkursu , czy też opcją wygrania super zestawu, wystarczy, że wyślemy jednego smsa. A jak to się kończy to dobrze wiemy, potem powinniśmy wysłać jeszcze jednego smsa i dodatkową wiadomość i później znów brak nam środków na koncie.