You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Certyfikat GOST może być mocno przydatny w kwestii zamiaru do eksportu towarów do Rosji

on Sep 24, 2018
Mnóstwo przedsiębiorstw zajmujących się handlem zagranicznym napotyka mnóstwo licznych wymagań, które są absolutnie niezbędne, aby móc oferować swe usługi zagranicą. Dotyczy to także Rosji , a także dużej ilości następnych państw, które mają podobne przepisy celne – przykładowo Białorusi. Wówczas biznesmeni muszą wykazać, iż ich produkt w całości spełnia różnorodne wymogi, które są zawarte w Standardach i Normach w Rosji. W tym celu zdecydowanie najlepiej zadbać się o certyfikat GOST, który jest respektowany na całym terytorium Federacji Rosyjskiej , a także w całej Unii Celnej.
certyfikat ISO
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Wielkie terytorium, zadowalająca gęstość zaludnienia oraz duże zapotrzebowanie na indywidualne polskie artykuły sprawia, że handel z Rosją staje się bardzo korzystny ze względu na znaczną konkurencyjność , jak również wykwalifikowany rynek zbytu. Ów certyfikat - ciekawy : -> www.certificator.eu/pl/certifikacja/certyfikat-higieniczny.html - określa, czy konkretny produkt spełnia określone wymogi pod względem bezpieczeństwa , a także jakości, dzięki czemu jest w stanie on być wpuszczony na rynek (gdy jest to obowiązkowe) , jak również o wiele zyskuje on na wiarygodności – z tego powodu mnóstwo firm stara się o certyfikat GOST chociażby wtedy, kiedy nie jest on wymagany, jako że na wyroby z certyfikatem jest znacznie wyższe zapotrzebowanie.
O certyfikat GOST na pewno należy starać się, ponieważ Federacja Rosyjska jest bardzo ważnym rynkiem dla Polski. Federacja Rosyjska importuje bardzo niemało. Dla Polski Rosja jest na 3. miejscu w klasyfikacji odbiorców krajowego eksportu – przewyższają ją jedynie wybrane kraje należące do Unii Europejskiej. Do Federacji Rosyjskiej eksportuje się głównie żywność, na którą jest wielki popyt – są to najczęściej owoce oraz przeróżne rodzaje mięs, ale również grzyby, warzywa oraz porzeczki. Możliwości eksportu do Rosji jest bardzo wiele, jeżeli tylko spełni się ich lokalne wymagania – to jednak potrafi znacznie się opłacać. O tym jak zdobyć certyfikat zgodności unii celnej (wizytówka - -> na tej stronie) przeczytasz w tym miejscu:.
certyfikat ISO
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Przed zorganizowaniem danej strategii eksportu do Federacji Rosyjskiej na pewno dobrze wcześniej dowiedzieć się, jakie są precyzyjne warunki osiągnięcia certyfikatu, , jak również jakim sposobem one obowiązują . Certyfikat GOST może dotyczyć zarówno poszczególnej partii produktów, jak i całej serii – to drugie rozstrzygnięcie jest bardzo znakomite dla doświadczonych handlowców, jacy pragną handlować danym towarem na dłużej. Niektóre towary powinny być certyfikowane obowiązkowo, inne dobrowolnie, w zamiaru zachęcenia rosyjskich odbiorców do produktu. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat eksportowania do Rosji – przykładowo wątpliwości, czy dany produkt powinien obowiązkowo być certyfikowany, albo jakie są szczególiki dobrowolnego osiągnięcia certyfikatu, warto wiedzieć, że znakomici , jak również rzetelni konsultanci zdecydowanie pomogą w każdej, nawet znacznie wymagającej albo zawiłej sprawie.