You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Certyfikat jakości Gost w zasięgu ręki

on Mar 1, 2015
Biznes, mężczyźni
Author: Biuro Prasowe Starter
Source: Biuro Prasowe Starter
Certyfikat gost zalicza się do oficjalnych dokumentów, na bazie czego potwierdza się zgodność określonej jakości. Dobrze przygotowani do pracy fachowcy wytłumaczą krok po kroku, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Spora baza propozycji do wyboru sprawia, że coraz większa liczba przedsiębiorców jest zainteresowana możliwościami. Certyfikat ten honorowany jest na terenie Federacji Rosyjskiej. Potwierdza, że określonego typu produkcja odpowiada poszczególnym wymogom odnośnie jakości oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Niecała eksportowana produkcja musi pozyskiwać certyfikaty. Jest to wszystko określone we właściwych przepisach. Bazując na bardzo jasnych wymogach przeprowadzane są badania, których rezultaty określają czy towary spełniają wymogi (szerzej o tym - pod tym linkiem). Pragnąc zdobyć certyfikat Gost który jest bardzo istotny, jeżeli chodzi o eksport do Federacji Rosyjskiej różnego rodzaju produktów - więcej. Dany atest jakości ma rozbudowane zastosowanie, jednak przede wszystkim, biorąc pod lupę szeroko definiowany transport i rozpowszechnianie dóbr i usług w Rosji.

Wyrobienie takiego atestu upraszcza potwierdzenie wymaganej przez wielu, doskonałej jakości. Dzięki temu możliwe jest wybranie właściwych produktów z różnych branż, a to ułatwia wiele. To obowiązkowy akt, który oznajmia, że produktu są zgodne z oficjalnymi standardami ustalonymi przez FR. Region, na którym obowiązuje, to nie sama Rosja. certyfikacja jest ważna także w Kazachstanie, Gruzji i na Białorusi.

Sporo handlowców ma wrażenie, że zdobywając certyfikat ISO, wyrabianie dalszej certyfikacji jest zbędne. To błąd. W Federacji Rosyjskiej i w wymienionych państwach honoruje się wyłącznie certyfikaty gost (kliknij tu). O certyfikat GOST zdecydowanie dobrze postarać się, ponieważ Rosja jest wyjątkowo ważnym rynkiem dla kraju. Rosja importuje bardzo niemało.

Dla Polski Federacja Rosyjska jest na 3. miejscu w rankingu odbiorców polskiego eksportu – przebijają ją jedynie niektóre kraje należące do Unii Europejskiej. Do Rosji eksportuje się głównie żywność, na którą jest wielki popyt – są to przeważnie owoce oraz najróżniejsze rodzaje mięs, ale także grzyby, warzywa , a także porzeczki. Możliwości eksportu do Rosji jest bardzo wiele, jeśli jedynie spełni się ich lokalne wymagania – to mimo to potrafi bardzo się opłacić. O tym jak uzyskać certyfikat przeczytasz w tym miejscu:http://www.certificator.eu.
certyfikat ISO
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Przed opracowaniem poszczególnej strategii eksportu do Federacji Rosyjskiej na pewno należy przedtem dowiedzieć się, jakie są precyzyjne warunki uzyskania certyfikatu, , jak również w jaki sposób one obowiązują . Certyfikat GOST może dotyczyć zarówno danej partii produktów, jak i całych serii – to drugie rozwiązanie jest bardzo świetne dla doświadczonych przedsiębiorców, jacy chcą handlować niektórym towarem na kilka lat. Wybrane towary powinny być certyfikowane obowiązkowo, inne dobrowolnie, w zamiaru zachęcenia rosyjskich kupujących do towaru. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat eksportu do Federacji Rosyjskiej – dla przykładu kwestię, czy konkretny produkt powinien obowiązkowo być certyfikowany, bądź jakie są szczególiki dobrowolnego osiągnięcia certyfikatu, warto wiedzieć, że uznani oraz godni uwagi konsultanci na pewno sprzyjają w każdej, nawet wysoce wymagającej bądź zawiłej sprawie.