You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Co to jest NLP?

on Mar 9, 2015
Praca, biznesmen
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Programowanie neurolingwistyczne czyli metoda nlp jest nauką kontrowersyjną i wiele osób akcentuje brak skuteczności tego typu działań. Uważa się często, że metoda ta nie jest skuteczna i nie ma ona poparcia w życiu. Wiele doświadczeń po prostu nie poparło skuteczności tej metody.

Z drugiej jednak strony istnieje wiele kursów, organizuje się kursy, warsztaty NLP i szkoły, które na celu mają doskonalić nasze umiejętności właśnie poprzez zastosowanie tej metody. Człowiek, który praktykuje i ćwiczy metodą NLP, powinien posiadać umiejętność wpływania na siebie oraz na innych. Osoba taka powinna stawiać sobie co raz to nowe wyzwania i w taki sposób porządkować sobie życie, aby stawiać sobie co raz wyżej poprzeczkę, mając tym samym świadomość, że poradzi sobie z realizacją postawionych sobie celów.

- W psychoterapii, metoddy NLP umożliwiły zastąpienie nieskuteczne rozmowy o problemach i przeszłości, trwającą 2-3 spotkania terapią, dzięki której osoby cierpiące na lęki kompletnie się jej pozbywają. Osoby chwalące sobie programowanie neurolingwistyczne utrzymują też, że człowiek taki ma o wiele lepsze relacje w życiu prywatnym, a tym samym staje się dużo lepszym partnerem biznesowym. Wszystko to odbija się pozytywnie na jego relacjach rodzinnych i partnerskich oraz na jego efektywności w pracy.

Zaczyna zarabiać większą ilość pieniędzy oraz zaczyna spełniać się w życiu. Człowiek poznaje także własną wartość i zaczyna lepiej i bardziej przeżywać swoje życie, cokolwiek to znaczy, a przy tym mocniej doświadczać każdą chwilę i wydarzenie, tym samym zachowując stosowny dystans i spokój ducha. - W wyczynowym sporcie, trenerzy, którzy zauważyli, że umysł zawodnika ma influencję na rezultaty uzyskiwane przez jego ciało, mają największe osiągnięcia.

Najlepszym miejscem, aby znaleźć szkolenie NLP w swoim mieście jest Internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, na przykład: praktyk nlp, szkolenie NLP lub NLP Kraków i po chwili ukażą się nam linki do wielu stron z informacjami na ten temat.