You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Czy musimy opłacać składki zus?

on Jan 24, 2023
Jak otrzymać dotacje unijne na rozpoczęcie działalności?

Gdy mamy pomysł na własny biznes, lecz nie mamy zbyt pieniędzy na jego wykonanie, to trzeba się zastanawiać w jaki sposób je pozyskać, tak by okazało się być to legalne.


Chodzi tu o to, aby starać ubiegać się o dotacje unijne na rozpoczęcie działalności, zwłaszcza że tego rodzaju środki są rzeczywiście spore i w większości możemy je spożytkować na co tylko chcemy, a co ma szansę nam dopomóc w prowadzeniu naszej działalności - gdzie załatwiać dotacje unijne na rozpoczęcie działalności. Pewnie że, aby zainkasować takie pieniądze, będziemy zmuszeni wpierw przygotować sporo różnorakich pism, nie mniej warto to zrobić, bo dzięki temu łatwiej będzie nam wypełnić nasze marzenia oraz otworzyć swoją działalność.

Zawieszenie działalności zus musi odnotować

zgłoszenie do zus w celu zawieszenia działalności
Author: Joel Bombardier
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przyjdziemy do zdania, że musimy wykonać sobie przerwę w prowadzeniu zakładu, ale równocześnie nie pragniemy tego całkowicie zamykać, to należy się dowiedzieć jak zgłosić zawieszenie działalności zus. Wtenczas będziemy mieli szansę na jakiś czas zamknąć naszą działalność, ale równocześnie dowiemy się, jak będą prezentowały się nasze rozliczenia z tym urzędem i czy będziemy musieli ciągle mu coś opłacać - popularny artykuł o zawieszenie działalności zus. Co więcej jeszcze w czasie funkcjonowania naszej firmy powinniśmy się dopytać jakie skladki zus powinniśmy płacić, tak żeby wszystko się zgadzało i byśmy potem nie byli ciągnięci do najmniejszej odpowiedzialności.

Powinniśmy wszystko sprawdzić

Zanim otworzymy swoją działalność, powinniśmy wszystko rzetelnie posprawdzać, tak by później nie pojawiało się żadnych niespodzianek.


Im lepiej będziemy na to wszystko przygotowani, tym prościej będzie nam sobie poradzić z różnorakimi trudnościami oraz nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć.

Chcesz odnaleźć inne tego rodzaju materiały? Jeśli tak, ta wskazówka ze strony (https://lapppoland.lappgroup.com/produkty/katalog/dlawnice-kablowe.html) jest warta zainteresowania, gdyż dotyczy pokrewnej problematyki.

Przez to właśnie warto tu wszystko posprawdzać i wszelkie niepewności usuwać w konkretnym urzędzie, tak aby mieć świadomość, że to co usłyszymy będzie aktualne - jak wysokie odprowadzać skladki zus.