You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

on Mar 12, 2015
Author: sfllaw
W dzisiejszych czasach niewątpliwie wybitnie wiele mówi się na temat dobrze wyrzeźbionego ciała. Wielu z nas pragnie bezsprzecznie także posiadać bardzo dobrze wypracowane ciało, które przyciągnie niejedno spojrzenie. Niemniej tymczasem w praktyce nie jest ot niezmiernie łatwe zadanie do zrealizowania, bowiem ogromnie często wymaga od nas dużej dawki zaangażowania oraz samozaparcia.

jazda na rowerze przez miasto
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Gdy nie mamy jeszcze sprzętu, który nas zadowala, watro o radę zapytać fachowca, byśmy mogli zadecydować czy właściwy jest Kross Evado 4.0, czy lepiej nadaje się rower szosowy lub miejski.
www.sport-shop.pl
Co ciekawe, uprawiają go młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, nie ma tu żadnego podziału, uprawiają to Ci, którzy chcą być zdrowi i mieć ładniejszą sylwetkę.

Nie jest to tak męczące jak bieganie czy jazda na na jednośladzie, a jednocześnie efekty są niezwykle zadowalające. To bardzo odpowiedni sposób na trening, lecz także na spędzenie wolnego czasu. Bardzo korzystnie uprawiać nordic walking z grupą znajomych lub choćby w parach, zawsze możemy wtedy swobodnie sobie pogawędzić, a co więcej, właściwa koordynacja i narzucony rytm takich ćwiczeń rzeczywiście wpływa na polepszenie stanu naszego zdrowia i lepszego samopoczucie każdego dnia.

Przekonało się już o tym naprawdę sporo osób, stąd więc stale wzrasta liczba osób, którzy korzystają z zalet tego korzystnego sposobu aktywności. Jeśli więc myślałeś czy nie rozpocząć nordic walking to nie możesz mieć żadnych wątpliwości. Kijki nie są kosztowne, właściwie jest wiele różnych typów, więc można kupić odpowiednie dla siebie.

Zastanów się, jak każdy dzień jesteś w stanie spędzić aktywnie, ten sposób sprawia również, iż można uprawiać nordic walking o każdej porze roku, nie jedynie, gdy jest ciepło, lecz nawet kiedy będzie już zimno.