You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Extra zaproszenia na uroczystość ślubną

on Feb 5, 2023
Wybór zaproszeń ślubnych to coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o terminie i miejscu uroczystości. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym wyobrażenie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten specjalny dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dopasowując ich formę do planowanej uroczystości.

Zanim przystąpisz do projektowania bądź wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, zrób listę gości. Da Ci to dane, ile naprawdę zaproszeń potrzebujesz.
Pomyśl, co chcesz aby Twoi goście wiedzieli o planowanej uroczystości. koniecznie muszą znać, miejsce ślubu oraz datę.
Większość wykonywanych w naszej firmie zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z określoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. Dobrym zwyczajem jest także dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.
Wesele pod namiotem
Author: county marquees
Source: http://www.flickr.com
Większość przyszłych małżonków umieszcza na swoich zaproszeniach wiersz. Sporo przygotowywanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera również przynajmniej jedną prośbę do Gości, w których Państwo Młodzi z wyczuciem podpowiadają co dałoby im większą przyjemność: podarowanie prezentu rzeczowego czy podarowanie koperty z gotówką.
Równie często spotykane są prośby w sprawie kwiatów, które Państwo Młodzi dostają od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młodzi proszą o zakup czegoś bardziej praktycznego, np. kupony Lotto. Wspomniane formy próśb zakorzeniły się wśród młodych par i na pewno nie są odbierane przez gości jako niestosowne, ważne jest aby zostały przedstawione w formie humorystycznego wierszyka, aby goście nie poczuli się przymuszani.

Czy zaciekawiła Cię autorska strona www? Szalenie mi miło. Wspaniale będzie, jeśli stracisz jeszcze sekundę, żeby zostawić swą opinię.Rozważ swój budżet jaki jesteś w stanie poświęcić na nabycie zaproszeń ślubnych. Koszt projektowanych na indywidualne zamówienie zaproszeń na ślub oscyluje w zakresie 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od wykorzystanych materiałów oraz technik za pomocą których zaproszenie jest wykonywane.
Zaproszenia na ślub można nabyć w sklepach papierniczych, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi z a także drukarniach. Z asortymentem producentów zaproszeń można się również zapoznać podczas targów branży ślubnej. Można je również zamówić za pośrednictwem sieci (tutaj przykłady). Znajdziesz tam najszerszą grupę produktów w promocyjnych cenach.


Zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed uroczystością. Dobrym zwyczajem jest rozesłać zaproszenia na 3 miesiące przed uroczystością, aby goście mogli się odpowiednio przygotować. Warto także zapewnić większą liczbę zaproszeń. na wypadek pomyłki przy wypełnianiu danych personalnych zaproszonych osób lub niespodziewanego powiększenia listy osób zapraszanych.

Twoje zaproszenia powinny określać temat imprezy. Przy decydowaniu należy wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, rodzaj czcionki, wielkość zaproszenia i ogólną jego formę. Trzeba pamiętać, że zaproszenia ślubne ręcznie robione powinny dać zaproszonym osobom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.