You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Fotografie w 3D luksusowy jednak satysfakcjonujący artykuł.

on Mar 30, 2023
Nowoczesny rodzaj wizualizacji umożliwiający w bardzo dokładny sposób zbadać nam artykuł w wymiarze 3D jest to fotografia obrotowa. Przy tworzeniu takiej wizualizacji potrzeba przygotować parę koniecznych etapów. Jednym z kroków jest kwalifikacja właściwego miejsca.
Powinno być to stanowisko, gdzie fotograf śmiało będzie potrafił z każdej strony sfotografować określony artykuł. Jednocześnie bardzo ważne w tym miejscu jest dostosowanie tła. Najkorzystniejsze jest wyraźne tło, gdyż w dalszej obróbce łatwo takowe tło jest zastąpić.

3d
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Po przygotowaniu miejsca powinniśmy odpowiednio sposób przygotować artykuł. Musimy pamiętać, aby żaden z elementów fotografowanego artykułunie był odblaskowy- metalowy. Spowoduje to bowiem odbicie fotografa albo w przypadku stosowania lampy błyskowej wynik biernego oświetlenia. Jak widzimy jest to bardzo luksusowe przedsięwzięcie, albowiem zobowiązuje do dużej ilości serii zdjęć. Każde z zrobionych ujęć musi być właściwe, precyzyjnei szczegółowe.

Opisywany wątek Cię zaciekawił? Zatem odwiedź witrynę (http://www.e-hunter.pl/zabawki-dla-kota), ponieważ znajdziesz w tamtym miejscu ciekawe informacje, opisujące to zagadnienie.

Wszystkie fotografie muszą być zrobione w tej samej trwałości. Zazwyczaj zdarza się, że ok 60-70 procent fotografii robionychpodczas w czasietakiej sesji jest negowanych. Zazwyczaj argumentem, dlaczego takie fotografie są odrzucane jest za mała ostrość.Zdarza się, że sesja produktowa innymi słowy fotografia obrotowa , z której później zostanie zrobiona wizualizacja 3D trwa wiele godzin. Jest bardzo męczące jednakże daje wiele satysfakcji po jej wykonaniu. Po zakończeniu sesji jak i wyborze odpowiednich ujęć jesteśmy już w połowie drogi do sukcesu. Teraz bierzemy się za finalne wykonanie wizualizacji. I tutaj w zależności z jaką częstotliwością ma być wykończona wizualizacja powinniśmy dobrać właściwą ilość ujęć. Bardzo często liczba ta przekracza kilkaset zdjęć. Sama wizualizacja uzyskiwana jest przez odpowiednie, specjalistyczne programy komputerowe.

Fotograf robiący zdjęcie
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Tym bardziej człowiek powinien wszystkie dane wprowadzić do programu a co najistotniejsze czuwać nad ich prawidłowością. I tutaj zbliżamy się do końca tworzenia wizualizacji 3D tworzonej przez fotografię obrotową. Mimo wielkiego nakładu pracy w takową formę prezentacji produktów, staje się ona bardzo popularna. Sprzedawcy muszą, w coraz to bardziej wymyślne sposoby zachęcać potencjalnych klientów do zakupu właśnie ich artykułów. A i odbiorca staje się coraz bardziej wybredny.