You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Fundusz zalążkowy - niezaprzeczalnie świetne rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

on Dec 11, 2022
Współczesność cechuje bezustanny postęp. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, aby zachować swoją pozycję na rynku.


absolwenci
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com


Wprowadzają nowatorskie towary, testują nowe koncepcje.

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu będziesz chciał poszerzyć informacje na omawiany wątek, to pomocne omówienie (https://www.eccotravel.eu/meksyk/) niesamowicie Ci może pomóc - chodź i zobacz!

Wszytko po to, żeby przyciągnąć nowych konsumentów.


Realizowanie śmiałych rozwiązań wymaga dużych nakładów finansowych w każdej fazie wdrażania nowych technologii - zaczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie ulepszeń, a na komercjonalizacji kończąc. Z myślą o takich właśnie projektach powstał fundusz zalążkowy, zwany inaczej inkubacyjnym - dowiedz się więcej o funduszu zalążkowym. To fantastyczna szansa na zdobycie „świeżego” kapitału, zwłaszcza dla dopiero zakładanych spółek, którym bank nie udzieli kredytu z uwagi na na brak niezbędnych zabezpieczeń. Aktualnie coraz więcej biznesmanów sięga po rzeczoną formę wsparcia, aby, dla przykładu wyprodukować prototypy różnych wynalazków. Warto wspomnieć, iż równie dużą popularnością wśród właścicieli firm może pochwalić się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technologicznej, co „standardowa” giełda.
Masz ochotę zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, ale nie wiesz jak to zrobić? Spokojnie, autoryzowany doradca New Connect na pewno służyć Ci będzie pomocą i udzieli cennych rad - sprawdź autoryzowanych doradców newconnect.