You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Fundusz zalążkowy - niezaprzeczalnie świetne rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

on Oct 31, 2020
Współczesność cechuje bezustanny postęp. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, aby zachować swoją pozycję na rynku.


absolwenci
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com


Wprowadzają nowatorskie towary, testują nowe koncepcje.

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu będziesz chciał poszerzyć informacje na omawiany wątek, to pomocne omówienie (https://www.eccotravel.eu/meksyk/) niesamowicie Ci może pomóc - chodź i zobacz!

Wszytko po to, żeby przyciągnąć nowych konsumentów.


Realizowanie śmiałych rozwiązań wymaga dużych nakładów finansowych w każdej fazie wdrażania nowych technologii - zaczynając od jej weryfikacji, po wprowadzanie ulepszeń, a na komercjonalizacji kończąc. Z myślą o takich właśnie projektach powstał fundusz zalążkowy, zwany inaczej inkubacyjnym - dowiedz się więcej o funduszu zalążkowym. To fantastyczna szansa na zdobycie „świeżego” kapitału, zwłaszcza dla dopiero zakładanych spółek, którym bank nie udzieli kredytu z uwagi na na brak niezbędnych zabezpieczeń. Aktualnie coraz więcej biznesmanów sięga po rzeczoną formę wsparcia, aby, dla przykładu wyprodukować prototypy różnych wynalazków.

Jeśli zaciekawił Cię ten materiał, to nie czekaj i sprawdź szczegóły na stronie. Z pewnością uznasz, że w tamtym miejscu także są to bardzo ciekawe informacje.

Warto wspomnieć, iż równie dużą popularnością wśród właścicieli firm może pochwalić się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technologicznej, co „standardowa” giełda.
Masz ochotę zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, ale nie wiesz jak to zrobić? Spokojnie, autoryzowany doradca New Connect na pewno służyć Ci będzie pomocą i udzieli cennych rad - sprawdź autoryzowanych doradców newconnect.