You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Gdańsk zaprasza do rozpoczęcia współpracy

on Feb 17, 2015
sala konferencyjna
Author: Dan Govan
Source: http://www.flickr.com
Dobre centrum kongresowe to podstawowa rzecz, o którą powinni zatroszczyć wszyscy organizatorzy dużych spotkań – nie jedynie konferencji, ale też przedsiębiorcy urządzający bankiet, spotkanie integracyjne , jak również wszyscy ci, jacy wymagają znakomitych obszernych sal z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i nagłośnieniem. Z pewnością najlepiej organizować duże spotkania tam, gdzie są wypełnione wszelkie spotykane wymagania organizacyjne. Dlaczego nie dokonać wyboru takiego miejsca, w którym jest zapewnione wszystko, co jest potrzebne? Takie spacery z pewnością pomagają oczyścić umysł, a co się z tym łączy, potem łatwiej jest się skoncentrować na dalszej części rozmowy, a siedzenie na różnych blokach tematycznych nie zdaje się aż tak męczącym przedsięwzięciem. Poza nauką i wiedzą, która zdobywamy na konferencji możemy też zyskać pożytecznie spędzony czas w otoczeniu przyrody, interesujących ludzi czy zabytków.

To niezwykle istotne. Proszę sobie bowiem wyobrazić sytuację, że jesteśmy zaproszeni na konferencję w miejscu – mówiąc łagodnie – niezbyt atrakcyjnym. Jakie mamy wspomnienia z takiego miejsca? Niezbyt przyjemne? Kiedy wyszliśmy z sali widoki nie poprawiały nastroju i chęci zwiedzania, nie mieliśmy ochoty poznać tego miejsca. Co najgorsze jednocześnie, takie doświadczenia wpływają także na odbiór całej konferencji.

Więc nawet, jeśli konferencja była udana, to przez miejsce, w którym miała miejsce oceny uczestników będą pewnie zaniżone. Tak to działa, nie jest najważniejsze jedynie samo wydarzenie, powinniśmy zadbać o komfort uczestników, o ich doświadczenie i wartość dodaną. Teraz sama przemowa nie dużo może zaoferować, dlatego uczestnicy konferencji podpierają się przeróżnymi nagraniami, filmikami albo prezentacjami, a co się z tym łączy, wymagają do tego określonego sprzętu. Dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby centrum konferencyjne było jak najmocniej nowoczesne, by umożliwiało ukazanie wszelkich danych na rzutniku, a w razie potrzeby, aby też zezwalało się skontaktować z ludźmi przebywającymi na zewnątrz.
konferencja
Author: World Trade Organization
Source: http://www.flickr.com
Wiedzą o tym bardzo dobrze właściciele barów, którzy nie zadowalają się miejscem w centrum, ponieważ wiedzą, iż jeśli ludzie mają wracać potrzebne jest stworzenie klimatu.

Nie szczędzą więc funduszy na wystrój wnętrz, bo wiedzą, iż to wszystko prędko im się zwróci. Takie kwestie są zwłaszcza ważne dzisiaj, bo ludzie poszukują czegoś wyjątkowego, czego z czym można się utożsamić. Bardziej od produktu liczą się kwestie dodatkowe, jakie chcąc nie chcą skuteczniej sprzedają ten produkt. Bo zakłady znacznie częściej decydują się na organizowanie konferencji i to poza swoim biurem, to tego rodzaju sal jest znacznie więcej, np.

https://plus.google.com/109327649797063281809/about. W dodatku jeszcze są one coraz wspanialej wyposażone, a co się z tym wiąże, już dawno konferencje przestały być nieciekawym spotkaniem, na którym musimy słuchać tego, co mają nam do przekazania inni.