You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Incentive - jedynie dla koncernów? Wyjazdy motywacyjne

on Feb 27, 2015
Incentive
Source: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla każdego znane pojęcie, które określa pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających na celu zintegrowanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne. Najlepiej zawsze przeprowadzić początkową wybór najważniejszych cech, które powinno posiadać miejsce, do którego konkretny klient pragnie się udać. Pozwala to nie tracić przesadnie wiele czasu na jałowe wędrowanie po biurach podróży. Dobre i wieloletnio prosperujące biuro podróży posiada niezwykle bogaty wybór wysokiej klasy ofert wyciecze i urlopów, które wcale nie muszą być za kosztowne.

Wręcz przeciwnie, są one zazwyczaj idealnie dostosowane do wymogów i możliwości pieniężnych przeciętnego turysty. Bez wątpienia niezwykle chętnie wybierane okaże się last minute do Egiptu. Nie ma się co dziwić, wszakże jest to chyba najbardziej kuszący dla odwiedzających rejon naszego globu. Państwo faraonów ma sporo niezwykłych reliktów po wspaniałej cywilizacji, w tym ogromne piramidy. Infrastruktura hotelowa w Egipcie jest dobrze rozbudowana, więc można spodziewać się naprawdę dobrych warunków noclegowych.

Z pewnością wielu rodaków postawi na wycieczki do Grecji, państwa gnębionego przez kryzys finansowy. Tam też jest sporo interesujących zabytków, takich jak sławny Akropol w mieście stołecznym. Grecja może poszczyć się cudownymi plażami, położonymi nad pięknym, lazurowym morzem Egejskim. W pobliżu jest położony inny wczasowy kraj, w którym aktualnie mają miejsce uliczne walki ludności z służbami porządkowymi.
Author: Charles Vögele
Kibicujmy, żeby atmosfera się uspokoiła, ponieważ tysiące Polaków corocznie wybiera się na wspaniale wakacje w Turcji. Szczególnie trzeba zwiedzić gigantyczną stolicę państwa, gdzie obecnie trwają masowe protesty.

Miejscem obowiązkowym jest obejrzenie Hagii Sofii, pięknego meczetu, który dawno emu był soborem chrześcijańskim.
Author: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz
Incentive to narzędzie, którym zainteresowało się dużo koncernów proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy więc bez problemu zlecić zaplanowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w Google odpowiednie zapytanie, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy rozległą listę firm, które wszystkim się zajmą.

Właściwe konstruowanie pytań do Google'a umożliwi owocnie otrzymać najsolidniejsze firmy. Takie, które obsługują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko urządzają wyprawy integracyjne (na przykład na narty: http://orlica.pl/narty/narty-czechy), ale i obsługa podróży służbowych jest dla nich chlebem powszednim. Zlecając organizację naszego firmowego eventu dobrej i rzetelnej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w w końcowym rozliczeniu usługę na najwyższym poziomie. A gdy nasi podopieczni będą się dobrze bawić, radośnie spędzą czas we własnym towarzystwie, zaoferujemy im atrakcyjną aktywność - na przykład skok ze spadochronem, czy kręgle - wtedy będziemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do powodzenia firmy. A incentive to technika, która umożliwi nam to osiągnąć.