You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jak radzić sobie ze stresem? Skorzystaj z oferty stosownych szkoleń, jakie pomogą ci rozwiązać ten problem

on Mar 30, 2023
Stres jest dzisiaj nieodłączną częścią naszego życia. Jesteśmy zezłoszczeni pracą, musimy znosić humory szefa i borykać się z chorobami dzieci i ich nie zawsze mądrymi decyzjami oraz oczywiście partnerem, z którym nieraz wchodzimy w bezcelowe scysje.
stres
Author: Hans G
Source: http://www.flickr.com
Rozdrażniają nas korki na drogach, powolne kasjerki w sklepach i przymus gonienia za każdą sprawą.

Trzeba nauczyć się radzić sobie ze stresem, ponieważ ustawiczne uczucie napięcia może prowadzić do zgubnych skutków zdrowotnych.

Wyjątkowo rekomendowane są więc szkolenia radzenia sobie ze stresem. Ich zasadniczym zadaniem jest sposobność rozpoznawania stresorów, a więc czynników powodujących negatywne emocje i metody na radzenie sobie ze stresem (więcej) poprzez efektywne definiowanie jego źródła. Usunięcie napięcia emocjonalnego dzięki kontroli swoich emocji i zastosowaniu odpowiednich technik relaksacyjnych zupełnie zmieni nasze życie. Podczas szkoleń uczestnicy dowiadują się przeróżnych informacji w temacie stresu, m.in.

Czasem niełatwo jest odnaleźć naprawdę uzupełniające info, więc jeśli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to śmiało kliknij ten link.

jakie są jego odmiany, co może go wywoływać, a także jakie negatywne skutki się z nim wiążą. Stres bowiem może prowadzić do przesadnego wydzielania hormonów, które nie mają właściwego wpływu na funkcjonowanie naszego organizmu. Możemy słabiej spać, nie będziemy potrafić się skupić oraz sensownie myśleć. Przez przyspieszone bicie serca oraz płytszy oddech ciągle będziemy zdenerwowani, a nasz żołądek nie będzie mógł przyjmować pokarmów.

Zajęcia pozwolą nam zwalczyć wszelkie objawy stresu i nie dopuszczać do ich powstawania.Uczestnicy poddawani są różnorakim formom treningu. Stosuje się m.in. gry symulacyjne (Więcej na ), dyskusje, lub odgrywanie ról. Wszystko, by potrafić jak najszybciej usuwać napięcia i wykształcić zdolności, dzięki którym nie będziemy już w tak dużym stopniu narażać się na pojawienie się stresu.


Nauczymy się dystansować od kłopotów i spojrzymy na nie z drugiej strony.
Nie wolno poddawać się stresowi, a powyżej przedstawione szkolenia (strona) to jedna z najlepszych metod, by nauczyć się go zwyciężyć. Dobrze jest skorzystać z niniejszych możliwości, inaczej stres zapanuje nas nami i nie będziemy cieszyć się ze zwykłych przyjemności oraz radosnych chwil, które przecież również nas spotykają, lecz przez stałe zdenerwowanie nie zawsze je dostrzegamy.