You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polsek.org.pl/includes/menu.inc).

Jak uporządkować dokumenty w firmie

on Feb 14, 2015
komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Większość największych korporacji informatycznych oferuje serwery. Nie ma co przerażać się nazwami, tak w zasadzie duzi gracze oferują nie tylko skomplikowane i drogie rozwiązania, ale także inne, na które i niewielką firmę stać. Trzeba zdecydować się na system, który po pierwsze ma możliwość by funkcjonować na kilku stanowiskach. Zazwyczaj nie mamy w biurze jednej osoby odpowiedzialnej za wprowadzanie do programów całości dokumentacji tylko po prostu każda osoba czy departament wykonuje to na własną rękę.

Sprawdzajmy jakie rozwiązania proponuje interesujący nas program. To istotne, aby nie okazało się, że powinniśmy skanować na przykład pięćset stron dziennie, a program nie chce działać. Kolejna kwestia to indeksowanie i właściwe rozdzielanie i oznaczanie skanowanych dokumentów. Dobry system do tego zaprojektowany ma oczywiście te funkcje wbudowane. Przykładowo aplikacje marki Kofax mają możliwość rozpoznania kodów kreskowych, zdefiniowanych formularzy, stron oddzielających paczki dokumentów. To bardzo przydatne narzędzie. Nie musimy myśleć nad tym czy z pewnością dokumenty trafią do odpowiedniego katalogu, czy można skanować kilka formularzy w tym samym czasie. Jest taka możliwośc właśnie dzięki tego typu rozwiązaniom.

Kolejnym gigantem, który również wyszedł z propozycją do niewielkich firm jest IBM. Ta firma stawia na elastyczność, dobrze wie, że w niewielkich firmach infrastruktura IT regularnie się zmienia, rozwija. Serwery IBM są tak zbudowane, aby ta elastyczność nie była żadnym problemem i żeby wspierać rozrost każdego niewielkiego przedsiębiorstwa. Np.

aplikacje komputerowe, których podstawowym zadaniem jest tak jakby automatyczna obsługa faktur (co możesz zyskać dzięki elektronicznemu obiegowi faktur? Sprawdź!), w znacznym stopniu usprawniają funkcjonowanie całej firmy. Jeżeli jakiś biznesmen ma jakiekolwiek wątpliwości, powinien rozejrzeć się po chociażby własnych znajomych, którzy także prowadzą interes. Jeżeli automatyzujesz działania w firmie zobacz co daje: skanowanie faktur na http://automatyzacja-faktur.pl/